Hell’s Kitchen 9×08

V soutěži zůstává 10 kuchařů. Dojde na celkem zajímavé potyčky a samotného by mě zajímalo, jak hodnotíte pizzu modrého týmu a rozhodnutí pozvaného hosta ohledně salátu Cobb v úkolu. Ani večerní služba se nyvhne problémům. Celkově kvalitní díl. O titulky se postaral pernik.

Předchozí díl Hell's Kitchen Další díl Pekelné kuchyně • Komentářů: 13

  1. 0
   0

   Myslím, že je jasné, že červení šlapali, protože Elise měla práce až nad hlavu a nezbyl jí čas na držkování a kibicování.

   Jo Jonathan je konečně venku. Už mě to jeho fňukání, jak jsou okolo všichni hrozní a jak ho tím poškozují, lezlo na nervy. A to jak se vyhnul trestu, bylo vůči ostatním pěkně nefér. Pokud by mu něco bylo, tak si měl zavolat zdravotníky a ne se celý den jen válet.

   A co se týče úkolu a té pizzy. Tak už jen podle surovin byla fakt hrozná. Ale není mi jasná jedna věc. Myslela jsem, že ti dva mají jen rozdělit, co kdo bude vařit a né jim konkrétně diktovat, jaké suroviny mají použít. Takže si to měl Jonathan uvařit podle sebe, ale evidentně mu vyhovovalo udělat to takhle, aby to pak měl zase na koho hodit.

  2. 0
   0

   Prosím, poradíte, jak to rozchodit s titulkama? CC is on a přesto titulky nejedou, u předešlých dílů přitom v pohodě. Díky.

    1. 0
     0

     Někdy se to prostě stane taky sem to zažil, je to asi dycky nějaká chvilková chybka na straně serveru stačí počkat hoďku nebo si to pustit druhej den a je to ok 😉

  3. 0
   0

   No nevím teda, jak má salát Cobb vypadat v originální verzi, ale to co udělala Natalie moc jako salát nevypadalo a to co udělala Elisabeth zas vypadalo jako salát, kterej si člověk namíchá doma z toho, co za zeleninu našel v lednici .) Jinak teda nechápu, že se do té soutěže dostanou kuchaři, kterým dělá problém s prominutím posraná pizza… To byl humus….
   Konečně vyletěl Jonathan, vlastně ani nevím, co tam dělal tak dlouho, když už jako první jídlo dal Gordonovi kuřecí s ananasem z plechovky (dodnes ho podezírám, že to odkoukal někde u nás ve vesnické hospodě). Elise ráda nemám, ale dneska teda klobouk dolů.
   Natalie, Will nebo Paul moje tři typy na vítěze…

    1. 0
     0

     Natalie se docela zhoršuje a Paul taky nic moc, myslím, že by daleko mohla dojít Jamie. A bohužel, ať je Elise jaká je, většinou směnu taky zvládá dobře :/
     Jinak ta Elizabeth tam teda taky dobře proplouvá, není o ní ani slyšet, tupá je jak ovce, ale ztratí se v davu 😀 Tu bych fakt vést restauraci nenechala.

  4. 0
   0

   Dobrý díl. Jonathan byl fakt otřesnej. Chybka v článku: služba se nyvhne. Ale jinak super práce, díky!

  5. 0
   0

   Tak ta bavička s Laugh Factory mě dostala : „It’s raaaaaaaaaaaaaw !“ 😀

   A Jonatánek, taková chudinka 😀

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.