Proč a jak podpořit titulkáře

Je to už nějaká doba, co jsem se pustil do projektu jménem Gordon Ramsay. I když je na webu reklama, rozhodně nedokáže zaplatit za všechnu tu práci, kterou zde odvádíme, protože pro peníze se tohle dá dělat hodně těžko. Jak už jsem kdysi psal, jedny titulky zaberou s přehledem deset hodin, takže chápete, že to my, amatérští titulkáři, nemáme lehké. Proto ale naši práci kromě pochvalných komentářů můžete ohodnotit i nějakým tím dukátem, abychom se do překladů vrhali hlava nehlava s dolarovými znaky v očích a vidinou zářné budoucnosti plné tučných účtů. Dá se to udělat čtyřmi způsoby:

PAYPAL
strakova.luca@seznam.cz

nebo přes web Streamlabs: https://streamlabs.com/ajvngou/tip

BITCOIN + BTC LIGHTNING

Nevíte, neznáte? Není divu, ale článek Františka Fuky vám to jistě osvětlí ZDE.
Číslo bitcoinového účtu: bc1qgcf96ukand0uxtlc34x4rcugjaex5p6s0rjalp

BTC LIGHTNING: ODKAZ ZDE

BĚŽNÝ ÚČET

Nejjednodušší prohnat zelené papírky bankovním systémem. Do zprávy pro příjemce připište „Gordon“ a klidně i email, abych vám mohl poděkovat!

Číslo účtu je: 670100-2201103857/6210

pro SK přátele:
IBAN: CZ75 6210 6701 0022 0110 3857
BIC: BREXCZPP

SKRILL + Payoneer

ajvngou@seznam.cz

Navzdory obrázku dole, je příspěvek dobrovolný, a když nic dát nechceš, nemusíš. Gordon tě ale bude chodit strašit, tak bacha!

Komentářů: 13

 1. 3
  0

  Chtěl bych všem moc poděkovat za skvělou práci a rád přispěji. Každé video je zároveň i ta nejlepší hodina angličtiny, kterou jsem kdy zažil. 😉 Děkuji, opravdu moc. Vážím si toho. Kéž by bylo více takových lidí.

 2. 0
  1

  Skvělej obrázek, kterej mě úplně rozsekal 😀 ( Hm, většinou píšu spisovně, ale tady mi to přijde až nepatříčný) Poslána nějaká ta koruna a slibuji, že zase a ráda přispěji.

 3. 1
  7

  Kluci ráda vám pošlu u víc peněz,ale pravdu musím jít jistotu, že budete titulky dělat. No, teď jsem četla, že se vám nechce překládat, je to víc práce. Ano já to chápu, ale když vám pošlu své těžce vydělané peníze, tak chci mít jistotu, že vše budete spolehlivě překládat, titulkovat. Vím, že nás co jsou ochotni zaplatit není mnoho, ale přeci aspoň o ty z nás co jsou ochotní, teda si jako připlatit, tak buď uvádět díly dřív nebo něco takového. Přece vám nepošlu 500 kč a skutek utek 🙂
  Jinak vás moc podporuji a díky, že jste

  1. 7
   0

   podívej se na první post na webu… je z 22.10.2011. Od tý doby na webu přibývají titulky minimálně jednou týdně, i 2x (MasterChef 4 + HK 11), a na Vánoce byly nějaký přídavky atd… Myslím, že to vypovídá víc než slova.

 4. 0
  0

  Aby bylo jasno, může říct každý, ale ne každý pošle 🙂 částka sice nebyla kdovíjaká, ale aspon nějaká 🙂 Navíc bych nesnesla, aby mě Gordon strašil, nedávno se mi o něm po maratonu Hell’s kitchen a Masterchef i zdálo 😀

 5. 0
  0

  Odvádíte perfektní práci a ráda přispěji, i když ne nějakou mega částkou..ale bohužel na účtě mám momentálně mínus kulový, takže prosím o pár dní strpení 🙂

   1. 0
    0

    Lucko, díky, Dnes jdeme slavit kamarádovi narozeniny. Ty tři stovečky kupodivu nepadnou na alkohol, ale na kvalitní tataráček jako od Gordona .)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *