Často kladené dotazy

Budete překládat další jazykové mutace MasterChefa a další pořady Gordona, na které tady titulky nejsou? Včetně některých chybějících dílů Kitchen Nightmares 1, 2, 3 atd.?

Jazykové mutace MasterChefa (Německo, Francie, Austrálie a kolik jich vůbec je) překládat nebudeme. Tohle je web o pořadech Gordona. Pokud jde o jakýkoliv jiný nepřeložený pořad – prostě nejsou anglické titulky a na odposlech se necítím, takže zatím titulky nebudou. Kitchen Nightmares 1 si můžete stáhnout v češtině a Kitchen Nightmares 2 se doplní pouze v případě, že se toho ujme nějaký odposlechář (malá šance). Ramsay’s Kitchen Nightmares (britská verze) – anglické titulky nejsou, takže zatím nebudou. Jde ale stáhnout hodně (skoro všechny) dílů s českým dabingem.

Proč mi nefungují nějaká videa? Co mám dělat?

Videa jsou streamovaná z YouTube, takže pokud je smazáno tam, ani tady nejde. Aktuálně nejde masterChef 4-6 + Pekelná kuchyně 10-14. Nefunkční videa se dají nahlásit pomocí tlačítka pod videem. Pokud video nejde déle, než je pro vás přijatelné, stáhněte si díl a titulky zvlášť (odkazy jsou v sekci TITULKY“).

P.S. Některá videa z YouTube jsou blokována pro jiné země, takže i když tady na webu si je s českou IP bez problému pustíte, v cizině vám to nepůjde.

Nejdou mi videa na mobilu/tabletu

V květnu 2015 najel web na novou verzi přehrávače. Uživatelé Androidu i iOS by neměli mít problém, nicméně nejede to na všech zařízeních. Zatím jsem vypozoroval hlavně problém u uživatelů s nižší verzí Androidu, než je 4.4. PC by nemělo mít žádný problém.

Chci překládat, co proto mám udělat?

Stačí napsat na email Ajvngou@seznam.cz – předtím si ale přečtěte tento text. Nebo si můžete vybrat krátký klip z YouTube a přeložit ten, podobně jako pernik zde.

Podpora

Tohle rozhodně není často kladená otázka, ale můžete podpořit i nás, překladatele, ZDE.

Komentářů: 17

 1. 3
  0

  Dobrý den,
  budete překládat titulky k dalším řadám Masterchef Junior (5. řadu a následně 6.) ?
  Děkuji za odpověď.

  1. 0
   0

   No, to nevím…Po HK16 nastoupí Hotel Hell 3 a co bude potom, nevím úplně. Chuť už moc není. Je taky dost možné, že pak nastoupí další MasterChef, tam jsem ještě rozhodnut, že budu pokračovat, ale je to otázka.

 2. 0
  0

  Dobrý den chtěla jsem se zeptat nevýte kde bych mohla sehnat recepty z Masterchefa? Tento pořad mě baví a vždy se na něj těším až bude nový díl
  Děkuji 🙂

 3. 0
  0

  Dobrý den,

  nemáte někdo slovensky dabované Ramsay´s Kitchen Nightmare? Jde to na JOJ pod názvem „Áno šéfé Velká Británie“.

  děkuji za odpověď

  s pozdravem a poděkováním za vaši práci

  Josef Hrbáč

 4. 0
  0

  jj spoilery jsou treba v desate rade tusím 16ty díl 🙂 kdyz bojujou proti vyrazenym finalistum z predeslych serii 🙂 takze treba diky tomu vím kdo vyhraju tu osmou co tedka tu aktualne jede :/

 5. 0
  0

  S tema spoilerama mas naprostou pravdu. Mam docela dobrou pamet a tak me docela stvalo, ze jsem si ty spoilery z novejsich na ty starsi pamatoval. Viz. odmena za vyhranou challenge obed z dvouma vyhercema z predeslejch serii 🙂

 6. 0
  0

  Zdravím. Nevie niekto kde by som tu našiel Gordon Ramsay’s Ultimate Cookery Course, dávali to na TV Paprika

 7. 0
  0

  Ahoj…někde jsem četla, že 4.řada Masterchefa začne o něco dřív…snad 22. květen. Je to pravda? A budete ho rovnou překládat? Díky 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.