MasterChef 9×06

MasterChefNaši amatérští kuchaři vyráží konečně do terénu! A to rovnou do pivovaru, kde se třeba vaří americký Budweiser, se kterým českobudějovická značka vedla soudní spor o název. Ovšem o to v tomto dílu nepůjde… Titulky pro vás přeložila Kamča.

Předchozí díl MasterChefaDalší díl MasterChefa • Komentářů: 8

  1. 8
   1

   Okay, asi mám problém s tím jejich „mentorstvím“… Udělali neskutečnou novinku z toho, že budou mentory, ale zatím je to jenom o tom, že si vzájemně poměřují, kdo dál dočůrá. Představovala jsem si, že jim budou opravdu dávat nějaké rady, učit je, ne, že se tam objeví ve vyřazování a akorát se na ně zamračí… Má někdo podobný názor?

   1. 0
    0

    Ještě bych dodal, že mi chybí Christina, ale taková, jaká byla v nepovedených záběrech. 🙂

   2. 2
    0

    Přesně! Občas mi přijde, že je to vlastně jenom o tom, že se porotci pošťuchují mezi sebou nebo si vzájemně pomlouvají členy svých týmů…

   3. 0
    0

    No ono je možné, že to „mentorství“ provádí v době mezi soutěžemi, ale to holt není zábavné (i když já bych to ráda viděla) a RS je právě o těch soubojích ve vaření…. V Pekelné kuchyni také jednou byla od GR zmínka, že je naučí, jak rychle vyčistit ledvinky – a pak to tam vůbec nebylo….

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..