MasterChef 9×06

MasterChefNaši amatérští kuchaři vyráží konečně do terénu! A to rovnou do pivovaru, kde se třeba vaří americký Budweiser, se kterým českobudějovická značka vedla soudní spor o název. Ovšem o to v tomto dílu nepůjde… Titulky pro vás přeložila Kamča.

pokračování:

Předchozí díl MasterChefaDalší díl MasterChefaKomentářů: 9

 1. 2
  0

  Vím, že asi možná otravuju a vy děláte perfektní práci, ale malá chybka v prvním videu 15:33 – když Arron řekne „Just throwing it out there.“ neznamená to „Akorát vyhodíte, co jste udělali“, ale prakticky je to „Jen vám to říkám.“ něco jako, že jen „nadhazuje myšlenky“ o tom, co dělají špatně. Ale skvělá práce, pořád Vás všude doporučuju 🙂

 2. 9
  1

  Okay, asi mám problém s tím jejich „mentorstvím“… Udělali neskutečnou novinku z toho, že budou mentory, ale zatím je to jenom o tom, že si vzájemně poměřují, kdo dál dočůrá. Představovala jsem si, že jim budou opravdu dávat nějaké rady, učit je, ne, že se tam objeví ve vyřazování a akorát se na ně zamračí… Má někdo podobný názor?

  1. 0
   0

   Ještě bych dodal, že mi chybí Christina, ale taková, jaká byla v nepovedených záběrech. 🙂

  2. 3
   0

   Přesně! Občas mi přijde, že je to vlastně jenom o tom, že se porotci pošťuchují mezi sebou nebo si vzájemně pomlouvají členy svých týmů…

  3. 1
   0

   No ono je možné, že to „mentorství“ provádí v době mezi soutěžemi, ale to holt není zábavné (i když já bych to ráda viděla) a RS je právě o těch soubojích ve vaření…. V Pekelné kuchyni také jednou byla od GR zmínka, že je naučí, jak rychle vyčistit ledvinky – a pak to tam vůbec nebylo….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *