Hell’s Kitchen 9×09

Boj mezi Elyse a Carrie se stále stupňuje a nikdo neví, jak tohle dopadne. Zbývá devět soutěžících. Kdo vypadne tentokrát? O titulky se postaral pernik.

Předchozí díl Hell's Kitchen Další díl Pekelné kuchyněKomentářů: 25

 1. 0
  0

  Škoda no.. Vyhodil Jamie ne že je hrozná, spíš mam pocit ze ji vyhodil aj z toho duvodu ze věděl že to nevyhraje a usestří ji nervy z tech blbky co maji neuveritelnou vydrz hlasivek.. Taky si nemyslim, ze kdyz vypadnou tak je to škoda.. Podle mě se na to hodně lidi divaji aj dokonce majitele restaurace a koukaji jak se chovaji ostatni.. Ja byt restaurant bych bral Jamie, Jeniffer, Paula, Willa a ti ostatni co se snazi ucit a drzi respekt mezi sebou a ne ty 2 idiotky ci Jonathana co furt to hazeli na ostatni..

  Paul to zabil 😀 „Stejne se tam trhaji“ Dostanou snad nejlepsi odmenu a najdou si cas jeste hadat 😀 Jak to dělaji? 😀

 2. 0
  0

  Divím se, že si Ramsay vždy na zhodnocení úkolů pozve ty nejtěžší váhy z kulinářského světa, protože ty výtvory jednotlivých soutěžících jsou v úkolech většinou naprosto hrůzné … viz např. i dnes ty dezerty!

 3. 0
  0

  Jak tu zaznívá z více stran, nemůžu se zbavit dojmu, že šlo o to tam kvůli sledovanosti nechat Carrie a Elise spolu. Gordon už zřejmě má nějaké tipy na vítěze a zbytek už holt může vyhazovat, jak se to hodí. Jestli člověk vypadne 5., nebo 10. je v podstatě jedno, jde jen o toho vítěze.
  Jamie možná nevařila nejlépe ze všech, ale neplácala kraviny a měla to zkrátka v hlavě srovnané. Bavilo mě na ní koukat, jak to na rozdíl od ostatních vše bere s nadhledem. Škoda.

  1. 0
   0

   Je ovšem potom otázkou, jaký smysl má výběr kandidátů, když si to stejně nakonec Ramsay zrežíruje podle sebe. Není to zdaleka poprvé, co vytáhl a eliminoval někoho jiného.

  2. 0
   0

   Ramsey hledá šéfkuchaře! Pochopte to už lidi konečně. Tomu jde hlavně právě o to vaření. 🙂

 4. 1
  0

  24:00 Natallie rika why? 🙂 ne what? tim padem veta zni proč to deláš?

  místo toho jak je v titulkách : co to děláš?

   1. 1
    0

    máš pravdu 🙂 smysl zustane stejnej 🙂 kazdopadne díky za praci na titulkách a klobouk dolu 🙂

 5. 0
  0

  tak Elyse uz me fakt zacina pekně sr**. už jen na ten její hlas jsem alergickej. namyšlená kráva

 6. 0
  0

  Upřímně jsem si myslel, že to tahle holka z červených dotáhne nejdál …. Bohužel. Ty dvě kravky ( netřeba jmenovat ) už jsou jenom nuda. Will je můj favorit na vítěze.

 7. 0
  0

  Nééééé Jamie. A ty dvě tam stále zůstávají 🙁
  Bohužel si myslím, že červený tým dojíždí na ty jejich neustálé hádky. Ostatní jsou z toho unaveni a je to na nich znát. A to si myslím, že byl důvod pro vyhazov Jamie.
  Asi jediný důvod proč vyhrál modrý tým byl, že by jich jinak bylo málo, takže bylo třeba srovnat počty. Protože jindy by po takovém výkonu nevyhrál nikdo!

 8. 0
  0

  Áchjo, proč mám pocit, že tam Elise a Carrie už je jen kvůli sledovanosti? Už by mě ani neudivilo, kdyby se obě dostaly až do finále, což se doufám nedostanou – ani jedna z těch dvou neumí vařit, ale na Carrie se pořád dá spíš koukat, než na Elise a ten její vykulený xicht -_-

  1. 0
   1

   Carrie se do finále určitě nedostane…ta negroidka možná ale rozhodně máš pravdu a Ramsay si je tam nechal jen kvůly sledovanosti…to mi bylo jasný už před vyloučení Jamie, protože Jamie byla nevýrazná, obyčejná a nedělala histerický scény jako ty dvě trapný blbky…

   1. 0
    0

    teda hysterický….zrovna jsem četl nějaký blbosti z historie Kurgyzstanu tak se mi to plete 🙂

   2. 0
    1

    Můj dojem z eliminace Jamie i toho, jak Ramsay k hodnocení přistupuje, že Ramsay nesnáší, když někdo dává najevo apatii. Ale asi je to těžké, s takovým tiranem za prdelí, pekelníky spolusoutěžícimi a odříznutý od světa, udržet si energii a elán až do finále…

 9. 0
  0

  Cože…? tak to jsem nepobral to dnešní vyřazování… Ne že by tam šlo někdy o skutečně kvalitní vaření 🙂 (když jsou schopni neustále dávat syrové hřebenatky, rybu, kuřecí atd) ale dnes, to bylo do očí bijící. Sledovanost je prostě až na prvním místě…

 10. 1
  0

  jojo, řeči o tom, že si nenechá od producentů kecat do vyřazování 🙂 a jinak ta služba to bylo školení učňů 🙂

  1. 0
   0

   No, vzhledem k tomu, že Ramsay je spoluproducent, potřebuje jak dobrého šéfa, tak sledovanost… Eliminace má jediný pravidlo – názor Ramsaye. Výběr dvou kandidátů členy týmu jen manévr. Nicméně můj dojem je, že se mu daří spojit oboje – sledovanost i kvalitní finalisty

 11. 0
  0

  Tak dnešní vyřazení si vysvětluji jen jedním slovem – „sledovanost“.

  Jinač Tommy 😀 Aspoň je sranda 😉

  BTW: Díky za titule.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *