Napadený web + další info

Někteří si jistě všimli, web byl včera a dnes opět hacknut, takže se nedařilo dostat na stránky, respektive jste nenašli žádný obsah. Tenhle problém je opět vyřešen a opět se o to postaral Vláďa Smitka, fanoušek webu a především odborník na weby ve firmě Lynt services s.r.o. Jako poděkování mu tady nechám i pěkný banner ve sloupečku vpravo. Jediná menší „nepříjemnost“ je ve vyřazení pluginu, který se staral o hodnocení komentářů, takže teď už nelze hodnotit palce nahoru, nebo dolů. Asi bych mohl pžihodit i další info. Terka rozjede rovnou i třetí řadu MasterChefa Juniora, já snad už dodělám ty tři zbývající díly Kitchen Nightmares (po Novém roce vždycky trochu zlenivím a odpočívám), a pokud by se našel nějaký dobrovolník/dobrovolníci, je tady k mání Hell’s Kitchen 13. Je za to pár korun (kolem 100,-) pro ty, kteří udělají víc jak několik dílů po sobě. Proč až po několika dílech? Protože dělám vždy u všeho korekce, a když začínáte, strávím nad tím (i s překladatelem) dost času. Opravdu se to někdy pohybuje až kolem čtyř hodin, takže začátek beru spíš jako školení, které dostanete za ty titulky. Tak kdyby se někdo chtěl pustit do nelehkého úkolu, bližší instrukce jsem už kdysi vypsal tady. No a samozřejmě nemohu opomenout obligátní výzvu, to člověka to taky nakopne. • Komentářů: 5

  1. 0
   0

   Zdravím, jen bych rád upozornil, že majitelé autorských práv by dozajista rádi viděli tento web pod drnem a obsah zkouknutelný pouze na neflixu(jak to prý má být) 😀 a podobně…. Tak se nejdříve zamysleme kdo případné hackery platí a proč. Díkes za web a mějte se

  2. 0
   0

   Docela by mne zajímalo, co z toho ti lidi mají, když jen tak bezdůvodně napadají DDos útoky zájmové nebo informačně přínosné weby 🙁 .
   Doufám, že už další útoky nebudou a web pojede směle bez dalších výpadků dál 🙂 . Jinak se těším na další díly Kitchens Nightmare, jelikož mne Master Chef Junior oproti klasickému nějak neoslovil. Asi proto, že soutěžící jsou děti, ale třeba se časem k této sérii vrátím a zkouknu ji 🙂 .

   A rád bych se na závěr zeptal, zda-li nemá Gordon více epizod z britského Kitchens Nightmare. Sice v něm tolik Ramsay tolik nešílí a nenadává, ale má to své osobité kouzlo a nikam se zbytečně nikdo nežene.

   1. 0
    0

    SGvagon – má. Je ich tak na 5 sérii. A popravde. Britská verzia je podstatne lepšia ako tá americká.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..