MasterChef 6×16

Zúžilo se nám to na první šestku, která se dnes vrhne do oblíbeného týmového úkolu: převzetí restaurace. A ano… Gordon bude zase řvát a prohánět soutěžícím perka!

Předchozí díl MasterChefaDalší díl MasterChefa  • Komentářů: 20

    1. 4
      2

      Konečně! Jak mi ze začátku nevadila, tak už jsem taky pár dílů měla sto chutí přidat se do tábora: nesnášíme Hetal! 😀 Kdyby ji nevyhodili, podezřívala bych je, že jí nadržují jako té pipině, co vyhrála sérii předešlou, ta mi teprv pila krev!
      Každopádně těšing na příště – Stephen očividně předvede jedno ze svých zvířecích psychojá a bude to stát za to…
      Díky za titule <3

    2. 17
      0

      Tady se asi nejvíc projevilo, že Joe chybí… Koukat na tu (s prominutím) blbku, jak se u stolů hystericky chytá za pusu a ještě víc hystericky vbíhá do kuchyně co se děje, proč nemají lidi jídlo… Joe je restauratér a s těmito situacemi se vypořádal s noblesou a tahle cukrářka (ne nemůžu jí přijít na jméno) byla chvílema víc hysterická než soutěžící..
      Hetal a její úvaha o tom, že Kristina a Derrick udělali mnohem horší chyby, už byla jen třešnička na dortu, kterou uzavřelo robo objetí od cukrářky 😀

      Go Derrick!!!

    3. 0
      1

      Super díky za title a všechno kolem, jen si říkám v 9:12 slyším tři tuňáky, ale čtu dvakrát tuňák 😀

    4. 9
      0

      Ahoj lidi, díky za super práci! Chci se zeptat, zda neuvažujete o překladu The Truth About Gordon Ramsay? Bude to trošku protichůdné než jen chvála „pana velkého“, ale jako zapřísáhlého fanouška by mne zajímala i odvrácená strana jeho aktivit. Díky a užijte si fajn víkend!

      1. 9
        0

        Za tohle bych se přimluvila, vypadá to moooc dobře,ale bohužel není moje angličtina na takové úrovni,abych pochytila všechno. Prosím prosím 🙂

    5. 2
      0

      19:11 chyba v barvě týmu (má tam být červených místo modrých) ..nevím jak to tu chodí, tak doufám, že mě za to tady neukamenujete.

      1. 2
        0

        Také nemůžu se dočkat na další díl,ale dneska jsem se dozvěděla informaci,kdo se stal MasterChefem 🙂

        1. 2
          0

          Taky jsem se podívala,nevydržela jsem.. ten člověk k mým favoritům nepatřil,takže pro mě nepříjemné překvapení,ale věřím,že spousta lidí má radost,že to vyhrál.

        2. 1
          5

          Ivo, moc děkuji za SPOILER, že se jedná o muže. Bože lidi!

    6. 6
      5

      Ano, moc se mi to nepovedlo, ale jsem přece vegetariánka, tak mě přeci nemůžete vyhodit (pomyslela si Hetal)……..chachacha hurrá hurrá 😀

      Na další díl se těším.

    7. 4
      4

      Čarodejnica je mŕtva!!!! Takto by to mohol niekto brať. Ja som ju mal možno trocha aj rád. Ale nie veľmi 😀

    8. 8
      3

      Vynikajuci diel 😀 Napinavy koniec 😀 Cakal som kedy ona vypadne takze konecne bez vegetarianov 😀 este nech vypadne katrina a zacne dilema komu zacat fandit na 100% 😀 Ale tak asi Stephen 😀

    9. 9
      3

      SPOILER!

      YES! Konečně 😀

      Musím říct, ale že neříct to Derick, úplně jsem zapomněl, že je vegetariánka, protože nám to dneska milionkrát neřekla 🙁 a pobavila mě věta: Derrick a Katrina udělali větší chyby… Ano Hetal! Dát na těstovinu kus šalvěje je daleko horší, než to vejce skoro uvařit 😀 Tleskám ti!

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.