MasterChef 6×16

Zúžilo se nám to na první šestku, která se dnes vrhne do oblíbeného týmového úkolu: převzetí restaurace. A ano… Gordon bude zase řvát a prohánět soutěžícím perka!

Předchozí díl MasterChefaDalší díl MasterChefaKomentářů: 20

 1. 4
  2

  Konečně! Jak mi ze začátku nevadila, tak už jsem taky pár dílů měla sto chutí přidat se do tábora: nesnášíme Hetal! 😀 Kdyby ji nevyhodili, podezřívala bych je, že jí nadržují jako té pipině, co vyhrála sérii předešlou, ta mi teprv pila krev!
  Každopádně těšing na příště – Stephen očividně předvede jedno ze svých zvířecích psychojá a bude to stát za to…
  Díky za titule <3

 2. 19
  0

  Tady se asi nejvíc projevilo, že Joe chybí… Koukat na tu (s prominutím) blbku, jak se u stolů hystericky chytá za pusu a ještě víc hystericky vbíhá do kuchyně co se děje, proč nemají lidi jídlo… Joe je restauratér a s těmito situacemi se vypořádal s noblesou a tahle cukrářka (ne nemůžu jí přijít na jméno) byla chvílema víc hysterická než soutěžící..
  Hetal a její úvaha o tom, že Kristina a Derrick udělali mnohem horší chyby, už byla jen třešnička na dortu, kterou uzavřelo robo objetí od cukrářky 😀

  Go Derrick!!!

 3. 0
  1

  Super díky za title a všechno kolem, jen si říkám v 9:12 slyším tři tuňáky, ale čtu dvakrát tuňák 😀

 4. 10
  0

  Ahoj lidi, díky za super práci! Chci se zeptat, zda neuvažujete o překladu The Truth About Gordon Ramsay? Bude to trošku protichůdné než jen chvála „pana velkého“, ale jako zapřísáhlého fanouška by mne zajímala i odvrácená strana jeho aktivit. Díky a užijte si fajn víkend!

  1. 10
   0

   Za tohle bych se přimluvila, vypadá to moooc dobře,ale bohužel není moje angličtina na takové úrovni,abych pochytila všechno. Prosím prosím 🙂

 5. 2
  0

  19:11 chyba v barvě týmu (má tam být červených místo modrých) ..nevím jak to tu chodí, tak doufám, že mě za to tady neukamenujete.

  1. 3
   0

   Také nemůžu se dočkat na další díl,ale dneska jsem se dozvěděla informaci,kdo se stal MasterChefem 🙂

   1. 2
    0

    Taky jsem se podívala,nevydržela jsem.. ten člověk k mým favoritům nepatřil,takže pro mě nepříjemné překvapení,ale věřím,že spousta lidí má radost,že to vyhrál.

   2. 1
    5

    Ivo, moc děkuji za SPOILER, že se jedná o muže. Bože lidi!

 6. 6
  5

  Ano, moc se mi to nepovedlo, ale jsem přece vegetariánka, tak mě přeci nemůžete vyhodit (pomyslela si Hetal)……..chachacha hurrá hurrá 😀

  Na další díl se těším.

 7. 4
  4

  Čarodejnica je mŕtva!!!! Takto by to mohol niekto brať. Ja som ju mal možno trocha aj rád. Ale nie veľmi 😀

 8. 8
  3

  Vynikajuci diel 😀 Napinavy koniec 😀 Cakal som kedy ona vypadne takze konecne bez vegetarianov 😀 este nech vypadne katrina a zacne dilema komu zacat fandit na 100% 😀 Ale tak asi Stephen 😀

 9. 9
  3

  SPOILER!

  YES! Konečně 😀

  Musím říct, ale že neříct to Derick, úplně jsem zapomněl, že je vegetariánka, protože nám to dneska milionkrát neřekla 🙁 a pobavila mě věta: Derrick a Katrina udělali větší chyby… Ano Hetal! Dát na těstovinu kus šalvěje je daleko horší, než to vejce skoro uvařit 😀 Tleskám ti!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *