Kitchen Nightmares znovu na scéně

Dnes je na světě první díl 6. série Kitchen Nightmares. Ano, začíná další řada! Jakmile dokončím MasterChefa 3, vrhnu se na tohle. Hotel Hell se už připravuje, takže se snad už dočkáme těch zbývajících čtyř dílů. Na disku mi leží i titulky k prvním čtyřem dílům Hell’s Kitchen 8, ovšem bez korekcí a časování. Tady se ještě uvidí, kdo to dodělá, ale už teď můžu slíbit, že je to správný maso. Zpět k videu… Vím, že Gordon říká 5. ŘADA místo šesté, ale na FOXu prostě sloučili 1. a 2. řadu do jedné, takže to tak všude označují. Na wikipedii i na téhle stránce to ovšem zůstane jako 6. řada.Komentářů: 16

 1. 0
  0

  Cau, takze vubec nevim jestli se divat na dalsi radu protoze ukazuje jak je vse nakonci super cool atd….. ale kdyz jsem videl ze 95% restauraci ze vsech rad zkrachovalo a nebo se rozprodalo tak mi to prijde jako prasatum perly hazet.

   1. 0
    0

    Tak to je docela na píču. 😀 Když vidím, jak overstream vzbuzuje negativní emoce. 😀

   1. 0
    0

    Tak jistě, už mám zaplacenou dovolenou na Kanárech a hned potom si jedu pro svoji novou jachtu. Stačí jenom dělat titulky… pohoda.

  1. 0
   0

   On má všechno 🙂 Navíc je dá se říci legendou gastronomie tak proč nepředat svoje zkušenosti dál, lidem co to potřebujou 🙂
   Neskutečnej obdiv mu patří!

   1. 0
    0

    Jestli z Gordona něco udělalo pojem, kterým je dnes, tak právě televize a lukrativní zisky, které ze svých pořadů bezpochyby má (a rozhodně ho živí lépe než jeho restaurace). Takže bych v tom zase neviděl pouze andělskou vařečku Gordona, který pomáhá z radosti tvořit konkurenci v jeho vlastním byznysu. Spíše regulérní (a dnes rozhodně primární) zaměstnaní. Tady bych viděl jistou podobnost s Pohlreichem, který několikrát oznámil, že v televizi končí a pak se stejně vrátil, protože role televizní hvězdy se mu zkrátka vyplatila mnohem více než být „jen“ majitelem restaurace. Takže ano, Kondom je bezpochyby machr na spoustu věcí, ale nedělal bych z něj zase Matku Terezu v rondonu.

    Jinak díky Ajvngou, že se pustíš do další řady, máš za celý tento projekt „pořady Gordona“ můj respekt. Takže i když sis bez přemýšlení tak trochu egoisticky přisvojil komentář Esny (myšleno ve srandě… a že jsem se fakt nasmál), celkem na tebe i seděl, tohle je rozhodně také dost náročné na čas, zvláště když jsi pod veškerými články na webu podepsán výhradně ty. Takže palec nahoru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *