Kitchen Nightmares 6×08

Levanti’s je restaurace vedená dvěma sourozenci Tinou a Dinem, kteří jsou oba až příliž laxní na vedení restaurace, již dávno ztratili chuť něco dělat a působí dojmem „mouchy snězte si mě“. Trošku jiný typ majitelů, než jsme zatím viděli. Rád bych upozornil na čas 27:10 kdy se šéf vydá ke dveřím a… To je prostě k nezaplacení.

Předchozí díl Kitchen Nightmares Další díl Kitchen NightmaresKomentářů: 34

 1. 0
  0

  I guess we will just have to leave it to Beaver na konci.Rekl bych,ze tim myslel musime to nechat na bobrovi.:-D

 2. 0
  0

  Tak jsem nějak nepochopil tu upoutávku na další díl, když dalším dílem je očividně úplně jiný… nevíte kde najdu ten inzerovaný díl s „majitelem-diktátorem“?

 3. 0
  0

  Pozdravujem. (5:24) Prelozit „waw“ ako „panejo“ je fakt super pecka. dobre som sa pobavil… 😀 myslim, ze uz to nebolo asi ani potrebne prekladat a parafrazovat, ale strasne som sa nasmial na tom…

 4. 0
  0

  tu omáčku mi vnukl bůh …:-)) to snad člověk s mozkem nemůže ani prohlásit :-)) díky za překlady

 5. 0
  0

  Fujtajbl, po tom co vstoupí GR do jídelny bych si šla strčit prst do krku, možná bych ani nemusela. Tak na tuhle restauraci jsem zvědavá v díle ve kterém se vracejí a zkoumají jak se zadařilo

 6. 0
  0

  Ahojky,
  ne že bych chtěla rýpat admine, ale je tady, že další díl tu bude 14.2. ale nevysílá se takhle náhodou až v pátek 15.2., myslím, že tenhle týden byla pauza:-)

   1. 0
    0

    To já jenom, aby se lidi netěšili a pak nebyli zklamaní:-)

 7. 0
  0

  Tento díl do písmene vystihuje slogan v záhlaví tohoto webu: „hustokrutý“. 😀 Povinně by měli shlédnou všichni nezdrární ztracení synové a dcery. 😉

  1. 0
   0

   Souhlasém s jeho názorem 😀 to opravdu není příjemné a jak píše Simon – lítačky by to chtělo, ani jsem si nevšimla jestli po renovaci tam náhodou nejsou taky daný. Nemůžu to vyzkoumat.

 8. 0
  0

  Ta oprava celé jídelny a kuchyně musela stát obrovský balík a nevím, jestli zrovna tihle dva si to zasloužili. Litovala jsem jejich otce, ale oni byli úplně neschopní. Ta ženská nedokázala ani uklidit jídelnu, absolutně jsem nepochopila to tiramisu, které asi hodlala ještě servírovat, borec zase vymýšlel pokrmy podle snu.
  Někdy se mi zdá, že by je Ramsay mohl trochu popohnat, aby si uvědomili, jak svým jednáním se do tohoto dostali a spravili to, takhle jim to jen donese na zlatém podnose a kdoví, jak dlouho tahle změna vydrží.

  1. 0
   0

   S tým súhlasím, české a slovenské áno šéfe je podľa mňa lepšie vytvorené. Príde pomôcť poradiť niečo naučiť a hotovo ale nie zmeniť celú reštauráciu. Chvíľu to bude ok a potom to zase budú zanedbávať preto veľmi veľa reštík skončilo v amerike aj cez toto natáčanie. A normálne mi bolo zle pozerať sa na tie ich reči doma, daj nám Šancu ďalšiu atď. Chcelo by to nejako zmeniť toto Kitchen nightmares na niečo nové, teda iný spôsob. a nie že všetko za nich spraví, reštiku, recepty všetko.

   1. 0
    0

    Tak ona česká produkce asi ani nemá tolik peněz na takové rekonstrukce, jako americká 😀 Na Ano, šéfe se pravidelně nedívám, ale párkrát jsem zažila, že i Pohlreich hned na začátku pochválil nějaké jídlo, což se mi líbilo, že hned vše nezatracuje jako Ramsay (i když ty sr*čky už od pohledu jsou blafy, to je fakt :D)
    Mě spíš zaráží, že ta Tina mu tam brečí do telefonu, jak je zoufalá, jak už to nejde. A přitom není schopná ani uklidit, utřít prach, a v kuchyni si zřejmě taky myslí, že s rok starými potravinami udělají díru do světa…

  2. 0
   0

   Naprostý souhlas. Považuji se za přejícího člověka a ze zásady každému přeju štěstí a úspěch… a po velmi velmi dlouhé době jsem zaznamenal pocit, že někomu něco nepřeju.:-) Tak to je. 😀 Tak doufám, že to ti dva otočí a pomoc nevyjde vniveč. (Spíš bych ale řekl, že v tomto případě to Ramsay udělal kvůli jejich otci, než kvůli nim.)

 9. 0
  0

  Díky za překlad 🙂
  K titulkům mám pár postřehů – 15:06 chudák Gordon snad nejedl síru, ale sýr a potom 20:04 +- je tam p plesnivou.

 10. 0
  0

  Vau, tak tady Ramsyho team opravdu investoval a zburcoval snad všechny sponzory tolik výbavy zadarmo jsem ještě v Kitchen Nightmares nevidel!!!!

 11. 0
  0

  Tina vypadala nejenom zjevem ale i chovanim nejaky vysledek dost zvraceneho incestu… „Kdy jste uklizeli?“ „Uklizime si sami“ mluvi za vsechno.

  Musim ale rict, ze ta servirka byla fakt roztomila 🙂 Mam dojem, ze jsem ji videl v nejakem minulem dile, ale asi nahoda…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *