Kitchen Nightmares 3×03

Majitel není žádný neumětel, ani tvrdohlavý, namyšlený idiot, ale lítosti má na rozdávání. A to tolik, že zatímco neustále pláče sám nad sebou, jídla stydnou a zákazníci upadají z hladu do kómatu. Gordon to tentokrát nebude mít lehké a znovuotevření také nebude takové, jaké většinou bývá. Titulky pro vás přeložila hAnko.

Předchozí díl Kitchen Nightmares Další díl Kitchen NightmaresKomentářů: 3

 1. 1
  0

  mno nikdo k tomuhle uz nejaky ten den nenapsal ani carku a ani se nedivim tak chci aspon ja podekovat za preklad…prestoze tohle byla proste jen cista nuda ke ktery ani neni co rict nebo ji jakokoliv komentovat (dokonce mne ani nezajima jestli ta restaurace jeste existuje)…tak jeste jednou diky za preklad, protoze tohle prekladat musi byt doslova utrpeni 😉

  1. 1
   0

   Taky už je to pro mne hodně velká nuda, proto zjišťuji jestli je dostupná nová řada, kde se vrací k již natočeným dílům. Je to pořád stejný koncept, sem tak rozdílná osobnost ale už je tolik dílů, že se to dá rozdělit do pár typů scénářů a už víš výsledek.

   Víc mě vždy zajímá příběh po změnách, Bazzini je zavřené, díl byl vysílán v roce 2011, žádné novější informace jsem nenašel.

  2. 2
   0

   Mě to přišlo jako zajímavý díl – zase trochu odlišný od těch tvrdohlavých a natvrdlých majitelů. Tady nebyl žádný samouk a patlal, ale špičkový kuchař, který si vylámal zuby na roli podnikatele. Inu dobře vařit a vést vlastní restauraci není totéž. Zábavná byla i ta Shelly – Pěkně voníte! Sharyn ty mě balíš? Ne, je se mi líbí ta vůně. A teď ses o mě otřela zadkem. To teda neotřela. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *