Hell’s Kitchen 9×02

Druhý díl je tady. Už nám to začíná vřít, ale nejenom to. Nejenomže vznikají animozity, ale i jistá sympatie, kterou dva účastníci náležitě využijí. A jeden člověk tu nejhorší chybu… Zalže Gordonovi, což se vážně nedělá. O titulky se postaral pernik.

Předchozí díl Hell's Kitchen Další díl Pekelné kuchyně • Komentářů: 36

  1. 2
   0

   Musím říct, že hell’s kitchen mě baví. Má to ale jedno velké ALE a to jsou tresty. Co má společného vaření a jezení humusu???! To patří tak max do fear faktoru a podobných shit pořadů. Neřeknu klízení kuchyní, přípravě masa, tahání krávy, ale tohle mi přijde fakt stupidní.

  2. 2
   0

   Přijde mi naprosto šílený, jak bylo „zužitkováno“ ogrilované maso z úkolu – to se opravdu nenašlo nic vhodnějšího, než ho dát do mixéru a pak holkám, aby ho vyblili? Vrchol mrhání a neúcty k životu…

    1. 0
     0

     Souhlasím, ale snad ví do čeho jdou a určitě to mají i ve smlouvě, takže si moc stěžovat nemůžou.

  3. 0
   0

   Co to tady píšete ? Kdo si s kým za***al ? To mi asi uniklo. Já jsem spíš nechápal ty dva sportovce, jak po celým dni a ještě přiopití si jdou takhle večer zacvičit.

  4. 0
   0

   Zrovna sem dneska při čekání na HK přemýšlel jestli si někdo už v HK zasouložil… No a odpověď na sebe nenechala dlouho čekat 😀

  5. 0
   0

   Co tam zas dělá James? Nebyl v předchozím díle zpátky JP? I když v klidu,Jamese sem si oblíbil víc,jen sem zmatený 🙂

  6. 0
   0

   Předně, díky za titulky. 🙂
   Jinak jsem rád, že vypadl, kdo vypadl. By z toho byl Big Brother. Zatím mi osazenstvo přijde jako největší panoptikum, co tam vůbec bylo. 🙂

   1. 0
    0

    Ty jo, to si asi moc sérií neviděl 🙂 ..

    Jasně, že tu vyčnívá klasická zabedněnost (ten asiat), chytračení (Will), drzost (ta mulatka) a ta bloncka (prostě v roli bloncky), ale to tu bylo vždycky a řek bych, že i mnohem drsněji a čitelněji.

    Mně to spíš teda přijde prozatím celkem sterilní co se týče obecně soutěžících..(A dneska nějak podezřele klidnější i od Ramseyho, ehm ehm).

    1. 0
     0

     Tento rok nám tam chýba len nejaý megaobézny kuchár.. 😀 Inak by to bola typologicky rovnaká zostavička 😀

    2. 0
     0

     he he to jo 🙂 ..A ještě pořádnej kungu psychouš. Třeba jako byl Raj 😀

    3. 0
     0

     Největší šoumen byl asi ten fousatý chlapík, který se složil hned v prvním díle.

  7. 0
   0

   Přeji pěkný den. Jen malé upozornění, brisket znamená bůček, tudíž se jednalo o bůčkový salát. Nejsem si jist proč toto slovo zůstalo v titulkách nepřeloženo. Jinak děkuji za titulky a těším se na další díly :).

   1. 0
    0

    Sakra koukam, ze se najdou i taci, kteri se vyznaji : ) Zrovna vcera jsem se o hrudim bavil s kamaradem : )

    1. 0
     0

     No tak naše firma posílá každý den 20 tun hovězího převážně do západní evropy. Takže když pak někde vidíš napsáno „Brisket“ a hned vedle „Bůček“ Tak ti hnedka začně v hlavě Red alert!

  8. 0
   0

   Škoda, že Remsy jede jen na to aby bylo na co koukat. Měl vypadnout ten druhý, ale vzhledem k tomu, že on se tam bude ještě někdy hádat, tak sledovanost je důležitější…

   1. 0
    0

    Myslím že keby mohol tak by vyhadzoval po 3 a nie jedného. Ale zase čo je horšie niekto kto sa snaží uvariť rizoto aj keď mu to nešlo zo začiatku? Alebo niekto kto klame šéfa a hosťa a dáva mu 10 minút starú iba zohriatú rybu(keď berieme ohľad na to v akej sme kuchyni). Myslím že jednoduché rozhodnutie. A k tomu tá jeho namyslenosť mu nepomohla.

  9. 0
   0

   Díky za rychlou a skvělou práci, jste web, který už navštěvuji PRAVIDELNĚ druhým rokem a jste porád stejně skvělí

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.