Hell’s Kitchen 12×17

Soutěžící čeká první služba v černém úboru a protože je to oděv těch nejlepších, měla by služba podle toho i vypadat. Titulky pro vás přeložil fixxer.


Předchozí díl Pekelné kuchyněDalší díl Pekelné kuchyněKomentářů: 22

 1. 1
  0

  ramsey je zbytečně buzeruje scott udělal špatně rizoto a chtěl udělat nové , né musel ho přinést tam a nechat se seřvat, pak nesl halibuta do trouby ramsey ho zastavit a šikanoval ho za syrového halibuta ..
  takže když mu přinesou špatně udělané tak je buzeruje,a když mu to nepřinesou a chtějí to spravit tak je buzeruje tak, je to hnus pracovat pod takovým dobytkem

   1. 0
    0

    Asi to delaj obe, ale u ty cernosky me to toci teda podstatne vic

   2. 0
    0

    Vy jste jistojistě skvělí, úžasní, dokonalí a nemáte žádné zlozvyky, což? Zamyslete se nad sebou…

 2. 0
  0

  jen menší poznámka k titulím. V čase 32:55 je v titulcích losos a správně má být halibut 🙂

 3. 1
  0

  Fandím Rochelle, ale je mi jasné, že vítěz nebude, nemá potřebné vzdělání a praxi. „Jen“ ten svůj talent!! Tak ať dojde co nejdál! Nevím, komu jinak to přát, každý mi něčím vadí… Ale nějak začínám tušit, že to bude mezi Joy a Mel. ¨Hlavně že dneska vypadla ta pizda 🙂 a rozbila se tak černá dvojka.

 4. 0
  0

  Konenče tá uplakaná babizňa vypadla… už mi liezlo na nervy to jej vyplakávanie každú chvíľu, ako okolo nej hoci aj prešlo mucha.
  Dneska už začala podrážať aj kolegov, nič iné si nezaslúžila aj s tou svojou „flustláciou“ 😀

 5. 2
  0

  Klobouk dolů před Mel, že v tom skladu udržela nervy a nevrazila jí tu její prasečí hlavu mezi ty regály.

  1. 0
   0

   No, ja neviem, ja by som ho tam praveže nechala.. neviem prečo, tipujem finale Joy vs Scott..lebo koho tam daš? všetci ostatni su mimo. Este Rochelle je strašne zlata, ale na tento biznis možno až priliš 🙂

   1. 0
    0

    Rochelle je absolutně zlatá baba. Za jedenáct sérii nejlepší charakter a osobnost co tam byla. Ale nevyhraje.

    Já si myslím právě, že Scott začíná být hodně mimo a v příští díle poletí no. On mi přijde prostě jako takovej divnej patron už od začátku.

    Ve finálové dvojce bude určitě Joy (když neudělá nějakou botu) a o druhým místě se rozhodne mezi Melanie a Jasonem, myslím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *