Hell’s Kitchen 12×16

Dnes soutěžící nečeká jeden úkol, ale hned dva. Při tom druhém už půjde o hodně a také se vrátí několik oblíbených osobností. Pokud jste neviděli některé předchozí série, hrozí vám vyzrazení vítězů. Titulky pro vás přeložil fixxer.

Předchozí díl Pekelné kuchyněDalší díl Pekelné kuchyněKomentářů: 13

 1. 0
  0

  Vůbec by mi nevadilo, kdyby po Gabrielovi vyrazil Scota. Je to taková vlezdopr_elka, že to není možný. A v téhle fázi soutěže už si nemůže dovolit dělat takové začátečnické chyby a jediné co mu jde dobře je mletí pantem.
  A co se týče Jasona, dobře mu tak, že skončil v nominaci. Za to co řekl, si to zasloužil. Kdyby jako první navrhl Melanii, za to kuře, pak bych to brala a Rochelle by ho možná podpořila, ale že bezdůvodně zaútočil na ní, to fakt nechápu. A co potom řekla Rochelle naprosto přesně vystihuje co si o něm myslím už dávno – spolehlivý řadový kuchař, bez větší kreativity a na šéfkuchaře nepoužitelný.

  Ideální by tedy byla finálová pětka – Joy, Rochell, Kashia, Jason a Melanie s velkou výstrahou. Ve finále bych si přála Joy s Rochelle

 2. 1
  0

  Bože už se fakt neudržím, ale bodejť by ta Kaisha táhla příští díl konečně doprdele. Hysterická ženská, co mluví jak opice po mozkové mrtvici. A Jasona může vzít sebou.

  Nejvíc bych to přál asi Rochelle. To je první osoba z jedenácti řad, která je svá, normální a nemá tak vysoký ego, že by ho neslezl ani horolezec. Bohužel pro ni, nemyslím, že vyhraje.

 3. 0
  0

  Podle dřívějších dílů jsem si myslela, že Jason Rochelle docela bere, proto mě docela překvapila jeho slova : ať táhne ta p*ča, no jo, je to soutěž a on se mohl zbláznit, když jako jeden z posledních dostal černej rondon 😀 ten jeho výraz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *