Hell’s Kitchen 11×20

Dnes opět přijde na řadu jeden z úkolů, které se opakují v každém ročníku Pekelné kuchyně. Šéf Ramsay si totiž podle něj může udělat obrázek o tom, zda jsou kuchaři schopni řídit se svými smysly. I služba se ponese v duchu každoroční tradice, kdy šéf svěřuje výdej soutěžícím. A finále se blíží… Titulky pro vás přeložil fixxer.

Předchozí díl Pekelné kuchyněDalší díl Pekelné kuchyněKomentářů: 25

 1. 0
  0

  Taky jsem neodolala a mrkla na face, kdo to vyhrál a je to pro mě trošku zklamání, i když snad ani jednu sezonu to nevyhrál můj favorit.:-)

 2. 0
  1

  úžasna časť!Na tom diely by som chcel byť osobne,pretože mam určite veľmi dobre vodcovske schopnosti

 3. 0
  0

  10:30 – nemá tam být „v kmínu“, ale „v římském kmínu“. Když američani řeknou „cumin“, nemyslí tím ten „náš“ kmín, ale římský kmín, který má úplně jinou chuť. Kdyby mluvili o kmínu, který se používá u nás, řekli by caraway.

  1. 0
   0

   i když vlastně… uklízet ten bordel tou VIZÍ, taky to má něco do sebe ale asi to nefunguje.. 😀

 4. 0
  0

  A to jsem to tý Cindy tak přál, sakra… Uřvaná Marry s neslanou nemastnou J´anelle je fakt blbej výběr. I když je fakt, že Marry na výdeji zaválela..

 5. 0
  0

  Podle to ho co předvedla při vedení výdeje si to z mého pohledu zasloužila. Držím jí palce.

 6. 0
  0

  největší dojem Mary udělala na Gordona, jak byla na výdeji, to si myslím, že to je jedno z jeho hlavních kritérií a podle toho jí taky volil do finále

 7. 0
  0

  pokračování příště? vážně? neee 😀 teda ve finále sem čekala kohokoliv, ale Mary ne, i když mi je sympatická od začátku, ale čekala jsem, že dřív vypadne Mary než Cindy. No nejvíc pravděpodobné mě přišlo, že to bude mezi J´anel a Jonem, držím palce Jonovi 😉

 8. 0
  0

  A jááá jsem si zas kurníkvejce měla vsadit na finalistu:) , jsem ráda že Maruška je tam, fandím jí od začátku 😛

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *