Hell’s Kitchen 11×19

Soutěžící se minule úspěšně postavili kuchařům, jejichž portréty již zdobí tabuli cti ve vchodu do Pekelné kuchyně. Dnes bude mít den našich hrdinů tradičnější průběh. Úkol a poté večerní služba. A možná bude i vyřazování.Titulky pro vás přeložil fixxer.

Předchozí díl Pekelné kuchyněDalší díl Pekelné kuchyněKomentářů: 17

   1. 0
    0

    ty si asi děláš srandu… v komentářích se řeší dění v aktuálním dílu. Co na tom nechápeš?

   2. 0
    0

    no tak to se omlouvám, ale hned pod videem máš napsáno ještě ČERVENĚ, že se řeší aktuální dění a já si teda komentáře čtu vždy až po novém dílu 😉

  1. 0
   2

   docela jsem se už těšila, kdy jí vylije:) a fakt čím dál víc fandím roztomilý řeznici 🙂

  2. 0
   0

   Co na to říci? Nejhezčí a nejblondýnovatější soutěžící HK11 je venku. Mě byla sympatická, ale na to uřídit tu smečku asi není ta pravá. Ocenil jsem, že Ramsay při komentáři po vyloučení taky jednou někoho pochválí. 🙂

   1. 0
    0

    Nejen, že ji pochválil, ale opravdu ta holka makala celou dobu a bylo znát, že jí o něco jde a že dělá obrovský kroky. Kdo z těch ostatních, bráno i dle zkušeností, může s čistým svědomím říct, že jí stran pokroku sahá aspoň po pás? Tleskám jí a současně chápu, proč musela jít. Tak velký krok by neustála.

 1. 2
  0

  no, já jsem ráda, že Jon vzal na ty masáže Cindy, měl pravdu, že J´anel vyhrála snad všechny odměny

  1. 0
   0

   Díky, díky, díky ti za tenhle koment, jsem po reinstalu compa a už už jsem si myslela, že jsem dosr*la nějaký ovladače :))))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *