Hell’s Kitchen 10×17

Po vyřazení kandidátky na svěrací kazajku už zbývá jenom pět kuchařů a každý z nich si samozřejmě věří na konečné vítězství. Při dnešní službě budou mít soutěžící poprvé na starost celou jídelnu. Vaří totiž jako jeden tým v jedné kuchyni. Ještě předtím ovšem absolvují další z oblíbených úkolů, který je zařazován v Pekelné kuchyni s železnou pravidelností. Titulky pro vás přeložil fixxer.

Předchozí díl Hell's KitchenDalší díl Pekelné kuchyněKomentářů: 22

 1. 3
  1

  Vážím si každého překladu, sleduji to prvně, ale Venice = Benátky i kdyby (což osobně názvoslovně neznám) někde v USA. Díky.

 2. 0
  0

  Bohuzel, vsechny predesle dily jsem prehral bez problemu a tento hlasi ze nejde prehrat 🙁 Hlasi to neco jako „This video not allowed to be played in the embded players“ Pouzivam Chrome, mate nekdo nahodou reseni?

 3. 0
  2

  Český ježíš musí plakat, když vidí to jejich rizoto. Já chci ňamozní sypký rizoto ne tu jejich kejdu co je jako rýžová kaše >:/ blee

   1. 0
    2

    Stačí mi jak vidím co servírují, to bych nežral. Je to kejda

   2. 0
    0

    Žádná kejda, italský rizoto je mírně kašovité (nevim v čem by měl být problém) a má min. ještě jednou tolik chutí než má to české, naše české je proti němu hodně mdlé.

  1. 3
   0

   No ale takto má vypadat pravé rizoto. To naše české mně chutná strašně moc, ale Ital by řekl, že je to sračka a že se to ani nemože jmenovat rizoto.

  1. 1
   0

   To si po tomhle dile rikam s Danou. Uz to tu lidi zminovaly milionkrat, mne to jeji ultra trapny rvani do kamery zacalo lezt na nervy az dneska. A to tak moc, ze „Piss off Dano“.

   1. 0
    1

    Já mám Danu rád. Jak mluví pomalu a zřetelně, tak se na ní skvěle dělají titulky.

   2. 0
    0

    Koli: mě přijde že se na tyhle pořady koukaš stejně jen kvuli těch chlapum….nebo aspon ti komu fandíš jsou jen chlapy

   3. 0
    1

    skar: Kdepak, v jedničce jsem fandila Whitney (a opravdu mě potěšilo, že vyhrála), v dvojce mi to bylo fuk, nevím, že bych tam měla favorita. Jinak to bude hlavně kvůli tomu, že ženské jsou většinou náladové mrchy (alespoň u HK to tak ve většině případů je). Chlapi jsou větší pohodáři. I učitelé jsou lepší chlapi než ženský.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *