Gordon Behind Bars 1×03

Gordon Ramsay se vydává do brixtonského vězení, aby tam rozjel kuchyni, která dá práci vězňům a vydělá nějaké ty peníze. Povede se mu to, nebo pohoří jako papír? Práce se zloději, násilníky a feťáky asi nebude procházka růžovým sadem. Titulky z odposlechu pro vás připravil pernik.

Předchozí díl Kitchen Nightmares Další díl Goirdon Behind Bars • Komentářů: 12

  1. 0
   0

   Díky, díky, díky, nejzajímavější pořád Gordona 🙂 Fakt se mi líbí, je to takové psycho 😀 Moc díky za překlad 🙂

  2. 0
   0

   Ahojte mam problem u nejakzch videi se mi zobrazi ze to video je oznaceno jako privatni ze nelze prehrat prosim o radu co s tim je ….

  3. 1
   0

   Shlédla jsem všechny tři díly naráz, tak za titulky poděkuji souhrnně 🙂 Díky moc za překlad, skvěle odvedená práce a těším se na pokračování.. tenhle pořad mě zaujal, je to zase něco trochu jiného, než na co jsem zvyklá a přijde mi to velice zajímavé.. teď jen odolávám touze jít hledat informace o projektu, jak to s ním dopadlo 😀 Ale budu trpělivá a počkám si na všechny díly 🙂 Můžu se zeptat, kolik jich celkem je? Hádám, že do finále už jich asi moc nechybí…

  4. 0
   0

   11.apríla boli odvysielané nové diely Kitchen Nightmares (7×01,7×02), pričom prvý diel bol zameraný na návrat do Amy’s Baking Company. Bolo by super, keby ste to preložili

   1. 0
    0

    Neboj se, že jsme si toho nevšimli 🙂 já i Ajvngou jsme ten díl viděli, a chtěli jsme ho přeložit okamžitě, ale bohužel, čekali jsme, že se tam Gordon vrátí a něco s nima provede, ale byl to spíš sestřih reportáží z TV a celkově toho humbuku, co nastal. Přeložíme to, až doděláme 3.sérii KN.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.