Ramsay’s Best Restaurant 1×04

Tentokrát se dostane na kuchyni, kterou asi moc lidí nijak extra nezná – anglickou. Michelinská restaurace The West House se utká s restaurací The Milestone. Tajná kontrola odhalí slušné nedostatky v obsluze i problémy s jídlem. Obligátní otázka na konec: vyhrála ta správná restaurace?

Předchozí díl Kitchen NightmaresDalší díl Ramsay's Best RestaurantKomentářů: 9

 1. 0
  1

  Celou dobu jsem se modlila, ať postoupí ti mlaďoši ať se můžu koukat dál na toho nádhernýho šéfkuchaře 😀

 2. 1
  0

  No myslím, že to té druhé restauraci prohrála ta příšerná obsluha, hlavně ona postarší lady. A je to podle mě škoda, protože bych raději viděla postoupit je. V té první restauraci mě to jídlo příliš nenadchlo, nevím proč, ale hlavní chod mě připadal spíše jako předkrm. Při představě, že jsem lehčí o pár desítek liber a na mém žaludku to není znát, by mi asi veselo nebylo. Nu což, holt asi nejsem ten správný kritik, po chuťové a zejména finanční stránce, této vrcholné gastronomie:-))))))

 3. 0
  0

  Je to zajimavy, jenom skoda ze nejsou titulky :(((( pry se na to divaji vetsinou ktere jsou v programu s titulkama. snad to bude priste i s titulky.

 4. 0
  0

  Díky moc za nahrání dalšího dílu. Tyto restaurace mně přišly o něco slabší než předešlé, ale i tak bych slupl všechno co tam bylo 😀 vítěz mě trochu překvapil.

 5. 0
  0

  No dat video na net v tutto dobu to ma teda dost prekvapovalo. Sa mi nechcelo spat ze co budem robit a toto bomba 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *