MasterChef Junior 1×07

Poslední díl. Kdo vyhraje titul MasterChef Junior? Pozor, kdo neviděl čtvrtou sérii klasického MasterChefa, neměl by se dívat, protože se v tomto díle objeví osoba, která to vyhrála. Titulky přeložila Kamča.

Předchozí díl MasterChefa JuniorKomentářů: 19

 1. 1
  0

  Ahoj, bohužel mi nejede z první série Juniorů 2. a 5.-7.díl 🙁 Bylo by možné to opravit, prosím?

 2. 4
  0

  Teda, za své umění se nemusí stydět, taky se mi líbilo, jak Alexandr dal Daře ten cukr, má dobré srdce.

  Klobouk dolů před všemi soutěžícími v této dětské verzi MasterChefa.

 3. 2
  0

  Nechápu, fakt nechápu, jak děti v tomhle věku, dokážou něco takového, nerozumim tomu 😀 Neskutečné !! Moc pěkná série, škoda, že nemá víc dílů 🙂 Jinak Luca je prostě nejlepší ! To je tak strašně milej člověk, sérii s ním mám nejraději, jemu sem to přála opravdu od začátku, neskutečnej sympaťák !! 🙂

 4. 2
  0

  Pracujem ako kuchar už 23 rokov, a len jedno ma mrzí že nie je takýto projekt aj na Slovensku možno aj za účasti Gordona.Určite by som sa zapojil do realizácie.Skvelé!

 5. 4
  0

  Já si nemůžu pomoct! Když vidim, jak děcka vaří, a pak projdu kolem televizního Prostřeno se všemi těmi šneky, hermelíny, kapsami… spousta lidí v Česku je v gastropravěku 😀

 6. 1
  0

  Whee, Alexander! Už od začátku byl jasnej, dyť on prostě vypadá jako takovej ten kuchtík typickej 😀 ale krásný, ty děcka sou fakt sympatický. Ale co nejvíc, nutně potřebuju aby Luca začal dělat nějakej vlastní pořad, já toho chlapa prostě žeru 😀

 7. 1
  0

  Veľká radosť opäť vidieť Lucu. 🙂 Zlatý to chlapec, len si ho obviazať mašľou a oneskorene hodiť pod stromček 🙂

 8. 1
  0

  A teď si představte Natashu s Krissi z posledního MC..To je trošku velkej rozdíl 😀 A přitom to jsou dospělí, kteří by se měli umět chovat..Tyhle děti, to je něco jinýho 🙂 Je vidět, že ještě nejsou zkaženi dnešním světem.

 9. 1
  0

  oba dva byli naprosto užasní, když si vezmu kolik jim je let. Pro mě to je až k neuvěření. Nejvíc jsem na těch dětech obdivoval to celkové myšlení nad samotnou přípravou jejich pokrmů. Pak finální nandání na talíř, to se tomu až nechtělo věřit. Malokde u nás bych se setkal s takovou prezentací. Jěště jednou díky moc za překlad.

 10. 0
  1

  Tak nevím, ale když shrnu celou soutěž a dnešní výkon asi bych rozhodla jinak 😉
  Každopádně i osoba, co vyhrála 4. řadu pro dospělé, „smekla“ údivem 🙂

  Nicméně díky za překlad 🙂

 11. 2
  0

  To byla pecka. Moc jsem jim to přála oběma, bylo krásný, jak dal Alexander automaticky Daře ten cukr. Bude se mi po dětičkách stýskat, dívá se na to o tolik líp, než ty ostatní pořady, kde se účastníci nesnáší a pomlouvají.

  A díky za překlad samozřejmě, posílám i pár kaček.

   1. 0
    0

    Bylo to ale přeci jenom trošku toporný… Moc mi to nesedí, když si všichni mažou med kolem pusy.

   2. 0
    0

    Ajvngou: To sice jo, moc ale nevěřím, že hodně toho není nahranýho i u dospělýho Masterchefe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *