MasterChef 9×16

MasterChefPo delší době kuchaři vyráží do terénu, který rozhodně nevypadá na to, že by na něm před nějakou dobou řádil obrovský požár. A taky se dočkáte překvapující věci, kterou porotcům sdělí Bowen.

Předchozí díl MasterChefaDalší díl MasterChefaKomentářů: 8

 1. 7
  2

  Tak tohle jsem teda nečekala 🙁 Bowen kulhá už delší dobu, v párovém úkolu nezvládal, kpitánství teď v týmovém taky ne, ryby mu zachránila Shanika a ted neuvařil těstoviny (které byly ty důležité v tomto úkolu), a přesto postoupil dál? Veliká škoda Shaniky, která je prostě skvělá a trefná…

 2. 1
  0

  CHjo, nejdřív Emily, pak Taylor a teď Shanika… když už jsem si myslel, že to vyhraje jedna z těch tří, ale ona tam už není ani jedna..teď už mi zbývají už jen dva kandidáti, tak snad se dostanou oba alespoň do top pětky(go Sam a Farhan)

 3. 10
  1

  Brrr, jestli je ale Bowen plnokrevný pilot, tak s ním bych letět nechtěla. A pokud pilotuje menší letadlo, je riziko, že někomu spadne na barák. To jeho zmatkování, neposloucháni instrukcí, v krizových situacích úplný mimoň….Ten by neměl mít ani řidičák.

  Jinak fajn díl, děkuji za titulky. A překvapilo mě, že vyhodili „nekorektně“ a spravedlivě tu, co pohnojila úkol, bez ohledu na její „charisma“ (v uvozovkách, protože pro někoho mít charisma může, pro někoho byla na pěst. Pro amíky byla zřejmě velmi zajímavá, předpokládala jsem, že si ji tam budou hýčkat, hřát, nadržovat a leccos odpustí – nu, člověk se občas splete :-)))

  1. 14
   2

   Vidíš, mi tentokrát přišlo, že při vyřazování úplně spravedliví nebyli. Za úkol bylo udělat těstoviny a Bowen je nezvládl. Jasně, Shanika se taky nepředvedla, ale alespoň to vypadalo jako těstoviny. Taky to byl Bowen, kdo podělal co mohl v týmovém úkolu a Shanika byla ta, kdo to za něj všechno napravoval. A Bowen je pro Amíky právě zajímavý – takový malý čínský ztracený chlapec, co zpanikaří a rozpláče se na povel. Takový typ hajného z Krakonošových pohádek. Shaniku jsem měla díl od dílu raději…

   1. 5
    1

    Já souhlasím, Shaniku nemusím, v jiných dílech jsem si přála, aby vypadla, ale dnes podle mne měl jít Bowen. I když oba zmršili úkol, tak mělo převážit i vaření v týmovém úkolu, kdy byl Bowen totálně mimo a Shanika ryby zachránila. Ale je taky (mimo jiné) možné to, že převážilo u Bowena perfektní dochucení těch dalších příloh – omáček …, v tom to měla Shanika průměrné. No zkrátka Bowena nemusím a jeho pláč na povel, ublíženecký obličej, klanění se a děkování, aby vzápětí jel opět podle svého a neposlouchal, co mu porotce říká… co víc k němu říct. Asi to diváci chtějí vidět.
    U týmového úkolu jsem si hned řekla, že když jehněčí nezkazí (aby bylo nedodělané), tak že vyhrají nad rybou na 100%. Já bych taky hlasovala pro flákotu masa a ne pro rybu :-D.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..