MasterChef 6×14

Týmový úkol se dnes bude odehrávat v restauraci MasterChefa. Copak se asi bude vařit? A jaké hrůzy se skrývají pod bedýnkami ve vyřazovacím úkolu?

Předchozí díl MasterChefaDalší díl MasterChefaKomentářů: 37

 1. 0
  0

  Zdravím, díky za díl, jen malé oprava: 26:58 Gordon říká: „Tohle je syrové, nemáš pokličku na hrnci (lid is not on) a někdo půjde domů.“ ne „hořák nehoří“. Asi zaměněno za „light is not on“, ale jinak super.

 2. 0
  0

  Více jak polovinu videa mám černo. Sem tam se ukáže obraz, ale tak snažím se aspoň poslouchat 🙁

 3. 1
  0

  Ono je jednoduché říct, že vegetariánka přece musí excelovat, když je vege úkol, ale to by pak museli očekávat dokonalý masový jídlo od všech masožravců. ,,Ale vždyť ty jíš maso, tak jak je možné, že se ti nepovedlo?“ Což jsem tam ještě nikdy u nikoho neslyšel, ale tady Ramsay hned hlásí, že Hetal je vegetariánka, takže očekává dokonalost 🙂 To je prostě hrozně hloupý. Jinak měla samozřejmě vypadnout už asi před deseti (z její strany all-indian) koly.

 4. 2
  0

  Fakt bych si přála, aby ta vegetariánka konečně předvedla něco jiného než Indii…Jasně, pochází odtud, ale proboha už…

 5. 11
  0

  Nechápu co si pořád stěžujete!!!! Máte to zadarmo a ještě si někdo dá tu práci aby vám to stáhl a přeložil!!!!
  Já děkuji za snahu a supr titulky!!! Díky

   1. 0
    5

    Češi? Já už jsem tuhle serii viděl dávno, protože rozumím anglicky a nepotřebuju titulky, jen sem občas zabrouzdám, jestli tu není něco novýho. Češi ty jo, čekaj na titulky, místo toho, aby se naučili anglicky.

   2. 0
    4

    Zaplať na Foxu, to pobavilo velmi…. Torrent power… Když už jsme u těch Čechů 😀

 6. 0
  0

  Jžš, tahle osoba vypadnout neměla, byla skvělá.. 🙁
  Osobně fandím Tommymu, jeho dokrútky mě vždycky zvednou ze židle a kolikrát až brečím smíchy…
  P.S: díky za každý další díl! 🙂

 7. 17
  0

  Fakt jsem při vyřazovacím testu čekala, že jim řeknou: „Jo, počkejte, má to jeden háček, musíte z těch hlav udělat dezert, správnej kuchař musí umět udělat sladký jídlo i ze zvířecí hlavy…“ tak aspoň že tak. 😀

 8. 24
  0

  Tak jsme tu měli příběh o slepé dívce, která se pustila do boje s osudem. O Italském přistěhovalci, jenž si svůj American Dream napodruhé splnil. Variaci na Pretty woman, aneb jak šlapka s vařečkou ke štěstí přišla. A letos to vypadá na pohádku o ošklivém kačátku.

  Napřesrok to tipuju na Mechikánského dealera, jehož bůh ze scestí svedl. Očekával bych i příběh Ruského přistěhovalce, jenž unikl zlým, zlým, ošklivým, zlým komunistickým satanům chlupatým…což je ale vzhledem k současné geopolitické situci bohužel momentálně nereálné.

  ps: Vegetariánka přeci nemohla vyhrát vegetariánský úkol, to dá rozum.

  1. 1
   1

   tak nějak mi v tom výčtu chybí afroameričan, aby to bylo zcela korektní ….. 🙂

   No a co ty víš, třeba se letos dočkáme vítězky Mexičanky ( i když asi to nebude ta dealerka 🙁 )

   1. 0
    0

    Ještě tam chybí někdo na vozíku, abychom byli opravdu korektní…

  2. 1
   2

   Mnoooooo nateplalý dyzajnéér taky ještě nevyhrál, afektovaný zelinář, docela jako že hetal by taky mohla, no je to „napjatá“ situace 😀

 9. 2
  2

  Těším se na další a další díly, i když vím, že tím se bude blížit konec. Letos mě opravdu nikdo vyloženě neotravuje a ať z těch, co zůstali, vyhraje kdokoliv, budu v podstatě spokojená. Letošní složení je opravdu povedené. Možná trošku mi vadí ta Katrina, obléká se hrozně a její emoce jsou jak u děcka, ale jinak nic. Tloušťka mi nevadí, spíše bych asi byla nadšená, kdyby konečně vyhrál někdo s pořádnými proporcemi. Ale kdybych měla za sebe říct, komu opravdu jako hodně fandím, tak je to Claudia, Derrick a Stephen. Ale ostatní jsou taky fajn.

 10. 5
  2

  Banda „masožravců“ to nandala vegetariánce na jejím vlastním hřišti ha ha 🙂 🙂 🙂

  1. 2
   30

   Do prdele, nepište sem kdo vypadne!
   V dnešní době nepřemýšlí vůbec nikdo! Včetně vás!! pane bez mozku…

   1. 15
    0

    jedinej bez mozku ses ty kdyz nejdriv ctes komenty a pak koukas na video.

 11. 26
  4

  S vyřazováním rozhodně nesouhlaasím, neříkám, že se Olivii jídlo povedlo, ale musela vypadnout, protože její „příběh“ není nic moc. Hetal by tam už neměla být, má hodně nekonzistentní výkony a nejspíš tam zůstává jen proto, že je vegetariánka z Indie.

  1. 4
   19

   Mám za to, že v komentářích se má probírat dění v daném díle, nikoliv co následuje v příštím…tak by bylo fajn, kdyby si nespoileroval.

   1. 7
    15

    Tak někteří třeba záměrně vynechávají ukázky na konci, jelikož tam je nastíněno, co se bude odehrávat v dalším díle. A jestliže se jedná o ukázky z následujícího dílu, tak by se dle mého neměly v komentářích rozebírat. To dá hlavu a patu.

  1. 4
   10

   Nic nedos*ala 🙂 jen chutnalo víc jidlo druhého týmu o „nepředstavitelných“ 13 hlasů, navíc to bylo jasné jako facka, z hlediska scénáře přeci nevyhraje vegetariánka, to by bylo moc očividné 🙂

 12. 10
  1

  Díky moc za překlad a distribuci videa 😉 Za mě parádní díl, jen škoda, že ty hlavy nemuseli sami porcovat před kamerami, nýbrž si dané již předem připravené části vzali evidentně ze skladu…

  Co se titulků týče, tak většinou to nedělám, ale čerstvě to teď vyšlo, tak jen zmíním, ať to ostatní mají případně opraveno…

  …čas 30:33 říká „4 domácí kuchaři“ a v titulcích je uvedeno „6“…
  …čas 35:46 je pouze překlep ve slově „udělala“, místo kterého je uvedeno „udělal“…
  Těchto dvou věcí jsem si všiml. Ještě jednou díky za překlad a zveřejnění dílu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *