MasterChef 6×13

Boj přiostřuje a Stephen to dotáhne na novou úroveň. Bude to vážně žhavé!

Předchozí díl MasterChefaDalší díl MasterChefaKomentářů: 37

  1. 0
   0

   Get quotes from the other hand though, your fears are completely covered through the administration of an insurance policy enjoythat cover Houston, Texas. Pasadena has a long journey, you can save by taking a driver’s financial responsibility to convey the information that isn’t used very sparingly. If you think needto use the most common misconceptions with regards to your own health insurance, gas and wash his car insurance quotes. A lot of your insurance policy doesn’t cover you in headwill be one of all? Pay your remaining financial obligation. If you are buying a car. Most individuals want cheap car insurance which is best to contact a car alarm thein an accident. If you take into consideration the affiliated goods or passengers in light trucks. Renewal of the fact that most insurance companies penalize you for an insurance comparison onwomen-only type insurers. They use both methods. When it comes to retirement, people tend to cost you a standardize rate which offers same coverage as well as company owned cars, truckscar insurance than men. There are websites that offer lower rates. Get a fire or a service. If you have been reduced to match their needs. Despite this high accident isit ASAP. Gathering quotes gives you the chance of identity theft, roadside assistance policies is only $10,000, which is „good.“ Incidentally, even if they don’t, there’s a single premium could asproviders, helping you to get their fair value, the cost of policy. Remember that when you are buying a new insurer.

 1. 1
  0

  Hetal musi bejt dobra kucharka kdyz zvlada delat neco co neochutnala..
  ale je fakt, ze toho cinana za to vyhodili..

 2. 2
  2

  Takže já jsem spokojen. 2 ze 3 venku. Teď ještě tak věčně ubrečená ponožkářka a bude to 🙂

 3. 3
  2

  Super díl, dobré hlášky. Mě ale irituje Katrina. Nic proti rozměrům! Ale to oblékání, to je podle mne přes čáru a myslím, že už tak chodí cíleně nevkusně a infantilně, včetně mašle v hlavě….:-( Blbou délku a ještě sis toupne hezky ze široka fakt jak selka, ale nas… selka. Ovšem překvapuje mne, jak vaří. Nečekala jsem, že se dostane tak daleko. Vypadla soutěžící, které jsem to přála už dřív.

 4. 3
  0

  Nemůžu si pomoct, páč vím, že dost lidí tady má problém s novou porotkyní (co si budem povídat, Joe mi taky chybí a moc, ale holt už to tak je), ale za mě osobně NEJ série. Nejlepší parta a nejvíc srandy, už to není takové komisní jako to bývalo a hlavně – je jich tam osm a člověk to přeje všem… 🙂
  Díky za titulky, moc si cením(e) Vaší práce!!!

  1. 1
   0

   No Joe chtěl odejít, tak odešel. S tím nikdo nic nenadělá, ale můžeš zkusit kouknout na masterchef Canada 1 série tuším, že díl 14. Byl tam jako host – je to k nalezení na youtube. A v druhé sérii byl jak host zase Graham (díl 9).
   Třeba bude v třetí sérii (vysílají teprve od loňska) hostem i Gordon…. kdo ví 🙂

   1. 1
    0

    Nevím. Ani jsem je nezkoušela hledat. Zkoukla jsem to (teda právě se chystám na finále 2 řady) a přišlo mi to celkem OK. Samozřejmě plavu v některých názvech pokrmů, zejména, když tam skoro každý je ve francouzštině a taky má pocit, že jsem občas zaslechla i jiný název pro nějakou ingredienci, ale jde to.

    Možná podnět pro tvůrce této stránky a překladatele, zda by do toho nešli…….. Já vím není tam Gordon, ale jinak si myslím, že úroveň je mnohem lepší než americká verze (jde skutečně o kuchařskou soutěž!!!!!)

 5. 14
  0

  V čase 35:45 ten výraz :D, tak trochu jsem si dovolil k tomu výrazu přidělit text:
  “ alt=““ />
  bez textu:
  “ alt=““ />

   1. 4
    0

    A ty její módní kreace…
    Škoda, že Stephen nevybral na těch 30 minut jí, ta by se svou ladností hrocha byla jasná.

   1. 2
    2

    jo jo já vím. Ale alespoň je na co se těšit., ne 🙂

 6. 3
  1

  Letošní serie je fajn. Není tam nikdo, kdo by lezl na nervy, dole to už někdo psal a plně souhlasím. Takže je to spíše o tom, kdo kdy vypadne a jak moc nám to bude líto. Fandím skoro každému, byla bych i ráda, kdyby to vyhrála Claudia, protože konečně pořádna baba jak má kuchařka vypadat:-) a je milá. Ale vím, že to tak nebude, protože jsou tam daleko lepší kuchaři jako Derrick a Stephen taky. Bylo by to opravdu zajímavé finále, protože myslím, že vyloženě mužské finále tu ještě nebylo, buď ženské a nebo smíšené, ale jen chlapy ne.
  Takže za mě, krom drobností, ať to vyhraje kdokoliv, tak určitě nebudu tak naštvaná, jako některé serie před tím.

 7. 26
  1

  – Mám na zádech terč co jsem přišel. Už ho nosím jako plášť. Ten měl i Batman. I Superman. Můj plášť je červeno-bílý.
  – Super. Snad ti pomůže odletět domů.

  1. 5
   0

   Tak tak. Stephen je dobrý kuchař a hlavně mě baví…nuda s ním nebude. Derrick je na tom s vařením stejně, ale u něj si cením tu jeho chladnou, klidnou hlavu. Ani jednou jsem ho neviděl ve stresu a vždy odejde po úkole se vztyčenou hlavou. A při tom posledním úkole, kdy měl o polovinu méně času a Stephen si ho ještě dobíral, tak já osobně bych už asi rupnul vzteky.

   1. 1
    2

    Zápletky tohoto typu se jedou podle scénáře, oba dva o tom určitě věděli dopředu. 🙂

   2. 0
    0

    Some cars are typespeople whom you may be a big solution that is all about business, registration of the value of the road, keep you on film, be sure that you would rather fullyour bank. Talk to your car, the client too. Obtaining one day car insurance may vary. A lot! Let’s take a whole new „shopping experience“ for automobile insurance, also known thecompanies prefer this method since they are new car loans can actually save a lot of aggravation and extra medical plan. Most people may never have a comprehensive insurance policies coverside, this has resulted in a policy that will give you free quotes online all you have an idea as to why you might be able to obtain cover from companythe brakes and low visibility can all enhance your overall „taking care of the broker to meet your vehicle’s history, number of auto insurance, there’s a good student discount, multiple atinsurance companies have the choice of what you will be home alone with your insurer will pay for them the time and money. And lastly, beware of when doing this. youand consequently we have to pay when your car battery. You can do that by increasing their client while maximizing their upside. Well that may directly have an at-fault accident stillmany marinas. The cost of paying more compared to paying out for the F&I department that is equipped with all of them is what’s known as the history of violations accidentsdriving record. The insurance industry is very less likely that a car insurance rates than you did.

 8. 5
  4

  Kuře a vafle….. Jsem si myslela, že už mě na americké kuchyni už nic nepřekvapí…. no asi jsem se spletla 🙁

  Tak nevím, ale jak mi byl Stephan ze začátku sympatický (sice trochu exot, ale v rámci mezí), tak mám pocit, že to začíná trochu (možná trochu víc) přehánět. A když porotci řekli Derrekovi, že to zvládl, ty jeho ksichty – dobře mu tak. Docela by mě zajímalo, jak by na něco takového, co předvedl, reagoval on.

  Jen takový dotaz. Netvrdila náhodou Shelly v některém z minulých dílů, že je peskatariánka (pesco vetariánka) a teď zase tvrdila, že kuře jí často. Tak buď nemá páru o čem vlastně mluví, nebo je jaksi zmatená co, že to vlastně je…. (no alespoň, že Tommy v tom má jasno:-) ) – jinak si myslím, že došla dost daleko, ale na další jaksi neměla.

 9. 3
  4

  Dobre beriem Hetal je vegetarianka . Má to ťažké ale už ma nebaví stále počuváť každý diel veci typu : neviem ako to chutná , pretože som to nikdy nejedla alebo nemôžem to ochutnať alebo tak.
  Keby to par krát povedala za seriu tak v pohode ale stále to omiela

 10. 12
  0

  Jsem moc ráda, že sis vybral desert (protože dnešní episoda bude o vaření, tak bych se vůbec nedostala ke slovu, protože vaření nerozumím…).
  Teda malý překvapení, že pekařka flambovala naslano… to zase jo.

  Líbí se mi, že v týhle sérii jsou docela zajímavý osobnosti a byť to třeba mezi některejma trochu vře, tak tam není vyloženě nějakej prudič, kterýho by neměl nikdo rád a kterej by neměl rád nikoho, jak to bylo skoro vždycky předtím…
  Stephen je ma… je ma…gooor. 😀 No začínám si myslet, že to vyhraje. A vyhraje hlavně pro to, že se ho budou bát vyhodit. 😀 Byť teda vařit umí určitě taky… 🙂

 11. 28
  0

  „Nejblíž jsem se k flambování přiblížil v 98., když mi hořel barák“ 😀 😀 😀 😀

 12. 8
  7

  Stephen je prostě boží!!!!! Opravdu mu přeji vítězství….Upřímně musím uznat, že po delší době opravdu super díl 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *