MasterChef 1×02

Další díl MasterChefa, jedné z nejlepší kulinářských soutěží. Druhý díl jede ve stejných kolejí jako díl první. Stále ještě jde o získání zástěry. Tentokrát ale dojde i na nečekané zvraty, kdy jedna ze soutěžících bude muset vyrazit ze studia rovnou domů a zpět. Mohu vám slíbit, že po tomto dílu se věci zase pohnou dopředu a úkoly se zásadně změní. Mimochodem, s Joe Bastianichem bych poker hrát nechtěl, a už vůbec bych mu nechtěl něco uvařit.

Předchozí díl MasterChefa Další díl MasterChefa • Komentářů: 16

  1. 0
   0

   Ahoj nějak mi nefunguje video. The reguested video could not be found, or has been marked as private. Dík

  2. 0
   0

   Jen malinkou drobnost – upřesnění překladu. Doporučuji přesněji specifikovat v titulku. Cumin zde často uvádíte jen jako kmín, ale Cumin je „římský kmín“ (hojně užitý např. v arabské kuchyni) a chutná jinak než „klasický kmín“ (u nás používaný do chleba, ke kachně, na hovězí apod.), jehož anglický termín je caraway seed.

  3. 3
   0

   Sem kuchar ale kdyz vidim pohled Joa normalne bych utekl ikdybych vedel ze to jidlo je top…ten pohled je sileny…rostu z neho 🙂 jinak tenhle porad je pecicka…

  4. 0
   0

   Díky za překlad. Jen dítě se speciálními potřebami je nový korektní výraz pro dítě s postižením (nebo handicapem). Speciální potřeby jsou pro někoho trochu matoucí, protože se v češtině vůbec nepoužívá.

  5. 0
   0

   Díky za překlad! Myslela jsem, že dívat se na to podruhé je hloupost, ale nee. A moc se těším na třetí řadu.:-)

  6. 0
   0

   Tolik příprav, snahy, emocí a oni příště pošlou polovinu domů???
   No to bych se na to z vysoka děkuju za češtinu.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..