MasterChef 1×01

Kdo neviděl kulinářskou soutěž MasterChef má hodně, ale hodně velkou mezeru. Tentokrát se nebude všechno točit jenom kolem Gordona, ale přibere si na pomoc i Joea Batianiche a Grahama Elliota, což jsou další borci, který se osobností Gordona nenechají vůbec zastínit. Nevíte, o čem MasterChef je? Tak honem sem. Soutěž se bude objevovat na stránkách dvakrát týdně, takže takže na vás čeká pořádná porce zábavy (od čtvrtého dílu to budou dokonce dvojdíly). UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY – nepište do komentářů žádné spoilery. Za jakékoliv prozrazení děje dopředu budu rozdávat BAN na stránky a je jedno, že soutěž se už dávno vysílala. Pokud také nechcete přijít o překvapení a pořad jste ještě neviděli, raději nehledejte na googlu, protože jako první vám většinou ve výsledcích vypadne vítěz.

Další díl MasterChefa • Komentářů: 14

  1. 0
   0

   mam dotaz, někdo přeložil že používají pánve s termalonem….ale tyhle pánve nemohu nikde najít…neví někdo něco?

   1. 0
    0

    No vida, jak ten vhodně umístěný placement skvěle funguje. 🙂 (P.S.: Mě to ale také zaujalo. Nikdo soudný na teflonu nesmaží.)

  2. 1
   0

   Tak po ty estrade se zemrelou matkou jsem to uz temer odpiskal. Proboha, tohle jako Evropan asi nikdy nepochopim. Patos, patos ….. patos. Zlata australska verze.

  3. 0
   0

   No viděl jsem z první série poslední tři díly tudíž vím kdo je vítěz, když jsem pak chtěl koukat od začátku na videačesky tak už tam ty starší nebyly, a jelikož jsem viděl druhou řadu komplet tak se rád kouknu na první od začátku, alespon uvidim průběh, tak jen doufám že to dáte celý 🙂

  4. 0
   0

   Jo, díky moc, viděl jsem předtím druhou sérii a moc se mi líbila, tak jsem rád, že teď zkouknu tu první…

   Ale jinak musím říct, žě mě tenhle díl nějak nepotěšil. Samý ty dramata a tak, často to nepřipomínalo soutěž o nejlepšího kuchaře, ale soutěž o nejdojemnější příběh… A je vidět, že to tam rádi sami vyvolávají. Brr.

   Nebo to taky vypadalo ve stylu „Tak ty jsi nějak veselý? Tak tě nejdřív pěkně zpracujeme, než ti tu zástěru dáme“… A přiveď třeba svoji rodinu. Uh. Tohle mi absolutně nesedí.

  5. 0
   0

   Jsem moc nadšenej, že můžu znovu vidět MasterChef. Na videacesky.cz to už nefunguje a je skvělí se na tento pořad znovu dívat. Díky moc Ajvngou.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..