Kitchen Nightmares 6×10

Nino’s Italian Restaurant je celkem fajn podnik, jen to tam jako obvykle vede zase lenoch, kterého v podstatě dotuje jeho matka. Tenhle díl je poněkud rozporuplný, přeměna a znovuotevření proběhne v podstatě v pár minutách a měl jsem takový divný pocit, že se střihač nějak seknul. Hodnocení nechám na vás v komentářích, třeba to budete vidět jinak. S titulky mi pomohl pernik.

Předchozí díl Kitchen Nightmares Další díl Pekelné kuchyněKomentářů: 16

 1. 0
  1

  trošku nerealistický jak vždycky Ramsay udělá za týden z kuchařů superkuchaře:) to ani v HK se mu to nedpodaří za několik týdnů:)

  1. 0
   1

   To je asi tím , že tam mají nový personál v kuchyni . Nevím čím ses koukal , ale očima asi ne 😉

 2. 0
  0

  Díky za překlad. Musím souhlasit s divným sestříháním, jen mě tak napadá, že tam nebylo obvyklé: ty jsi kuchař?, možná od lidí z kuchyně, nedostali souhlas s natáčením, tak to splácali jen z rodinných šarvátek.

 3. 0
  0

  ja neviem prečo ale dáko sa mi nechce veriť že pri začiatočnej ochutnávke može to jedlo vyzerať tak hnusne ale vždy :Dlebo to je až moc

  1. 0
   0

   Párkrát řekne floury, ale pak pokud myslíš kuře okolo času 14:47, tak já tam prostě slyšim furry, nemůžu si pomoct…(Mám pocit, že i v anglickejch titulkách to tak bylo.)
   Možná myslíš jinou scénu, tak napiš přibližně čas, je dost možný, že tam někde nějaká chybka bude. 😉

   1. 0
    0

    rozhodně není chlupatý když tam pak hned mluví o mouce 🙂

 4. 0
  0

  Tenhle dil se mi hodne libil, obdivuju jak je ta pani vitalni a Mike na konci me dost prekvapil. Diky za titulky 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *