Kitchen Nightmares 5×15

Další majitelka, která to má v hlavě trochu pomotané. Její přivlastnění práv na slovo „hon“ se jí pěkně vymstí a ještě se chudák diví, proč ji lidé nemají rádi. Naštěstí přijíždí Gordon Ramsay, aby jí to řádně a polopatě vysvětlil. Dnešní díl se odlišuje od ostatních vynecháním koncového sestřihu ze znovuotevření, takže doufám, že to pro vás bude zase o fous jiné.

Předchozí díl Kitchen Nightmares Další díl Kitchen Nightmares • Komentářů: 15

   1. 0
    0

    Mě to přehrád jde. Ale nevím proč, některé díly, jako např. tento, mají obraz zrcadlově obrácený (už na YT). Mozilla i IE to samé.

    1. 0
     0

     je to převrácený protože to pak nemůžou smazat , má to jinej obsah 🙂 je to padlý na hlavu ale je to tak

    2. 0
     0

     George Hammer: Tak tomu říkám parádní vynález 😀

  1. 0
   0

   Uh.. tak tohle byl hrozný díl. Nevydržel jsem ho dokoukat. Jestli jste předtím o někom říkali, že to hraje, tak tahle majitelka byla super-herečka.
   Všimli jste si například, jak přesně Gordonovi říká ty klasický hlášky, co ON říká v jiných dílech?? Jak potřebují změnu, jak to bude nový začátek… A Gordon na to reaguje tak, že jen kouká a pak jí to teda podle klasickýho scénáře všechno vylepší – což ona přesně už tuší.

   Osobně si o ní myslím, že je majitelka tak trochu psychopat.

  2. 0
   0

   Super jen ta nová výzdoba mi teda přijde dost hnusná 😀 ten lustr z plamenáku obzvlást

   1. 0
    0

    Souhlas, snad jediná přeměna, která mi přišla vyloženě hnusná. Už na začátku sem si řikal, proč je všecko růžový(menu, rondon,…) a pak přišel Gordon a vyhnal to do extrému růžovejma zdma, lustrama z plameňáků a zrcadlama u stolu, wtf?

  3. 0
   0

   Hairspray je spis lak na vlasy nez tuzidlo (kolem 10:40) 😉 a jinak celkem dobry dil… predevsim o tom jak si to clovek muze pohnojit, kdyz je hamizny.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..