Kitchen Nightmares 4×11

Pomalu se blížíme ke konci čtvrté série. Dnešní díl nijak zvlášť nevybočuje z klasické produkce. Šéfkuchař má jako obvykle pár mušek (aneb oblíbená věta: „Moje jídlo je dobrý.“), majitelé jsou rozhádaní a jídlo… škoda mluvit. Dobrá zpráva na konec. Další díl 4×12 už nebude rozkouskován na tři části, ale bude komplet. navíc jde podle ukázek o slušnou „dvojitou akci“. Pochopíte za týden. Teď se vrhněte do Los Angeles a jeho gurmánských nástrah!

Předchozí díl Kitchen Nightmares Další díl Kitchen NightmaresKomentářů: 25

 1. 0
  0

  Mám k tomu akorát takovou blbost. Ve 23:21 je napsáno „Mon oui“ ale Gordon říká „Bonne nuit“ (bon nui = francouzsky dobrou noc )

  Jinak děkuju za titulky 🙂

 2. 0
  0

  Teda jak jsem viděl toho kuchaře, to mě rozpálilo do běla. Ten si z nich dělal dobrej den. Nechápu, že zůstal na svém místě (teda spíš nechápu, že nedostal po držce-a to obvykle neřeším problémy násilím). Když už ho nechtěl vyrazit bratr, tak otec by měl při prvním náznaku takovéto vzpoury. A ještě v Americe, kde někoho vyrazit a nebo naopak zaměstnat není moc složitější, než potřesení rukou.

 3. 0
  0

  A já si pořád myslel, že ten nekomunikativní arogantní kuchař poletí a ono nic, ach jo, dostal šanci a jestli by se mnou nezačal mluvit, tak by byl venku dřív než by se rozehřála plotna. 😉

 4. 0
  0

  Jinak v druhém videu po osmé minutě si jsem docela dost jistý, že Gordon neříká „mon oui“ ale „bonne nuit“(dobrou noc), vzhledem k tomu, že je už večer a dívá se na hodinky. Jen díky tomu anglickýmu přízvuku mu není rozumět.

 5. 0
  0

  Poznámka k překladu: mělo by být Gordon Bleu, nikoliv s „c“ na začátku.
  Jinak fajn, dík za překlad.

   1. 0
    1

    bůh sice není, ale v český restauracícch se běžně používá právě označení Gordon Bleu, proto ten komentář.

 6. 0
  0

  Ať je majitel kdo chce a ať má problém jaký chce, vždy je nejvíce zvláštní, jak z nefungující kuchyně udělají v jediném střihu supr čupr pokrmy a narvanou hospodu.

  1. 0
   0

   Taky ono se tam točí týden jestli jsem to správně pochopil a vidíte z toho prostřih a je logické, že když tam vaří Gordon místní superstar , tak tam bude narváno až po strop ještě rok po.

 7. 0
  0

  Dobrý díl. Neřekl bych, že to je furt to samé 🙂 V jednom díle je namyšlená kráva, v druhém zas línej kuchař, pak sourozenci, teď budou dvojčata.. Navíc jednou to je klasický americká kuchyně, pak jamajská, francouzská.. Rozhodně se těším na každý díl a každý díl se mi líbí. Jen tak dál

 8. 0
  0

  Moc díky za překlad!!!
  Díl byl tak nějak bez konce,. ale opravdu jsem se na to těšil,. dík za nový díl ještě před novým rokem,.. těším se na další,…

  H13

 9. 0
  0

  chtělo by to nějakou změnu, neboť stále ta samá šablona po tolika sériích už neni moc zábavná …

  a to jak pokaždé dokáže během pár minut vyřešit nefungující dlouholeté mezilidské vztahy je přinejmenším usměvné..

  nejlepší moment tohohle dílu určitě scéna jak Gordon musel bouchnout do té ledničky aby přestala vrčet xDDD

  každopádně díky za překlad

 10. 0
  0

  Možná je to jen můj názor, ale stejně mi přijde že se rodiný vztahy, který nefungovaly několik let nedaj vyřešit rozhovorem na 5min. Přesto mě díl bavil a díky za překlad.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *