Hell’s Kitchen 8×11

Je konec dvou týmů. Už žádní červení a modří. Teď už musí každý soutěžící jet na vlastní triko. Soutěž o odměnu dopadne tak, jak se opravdu jeví dovednosti každého kuchaře po celou dobu soutěže a při večerní službě se nebude účastníkům dařit tak, jak už by mohlo. Vyřazování je samostatná kapitola, jistě se budete dobře bavit. O překlad se postaral fixxer.

Předchozí díl Hell's Kitchen Další díl Pekelné kuchyněKomentářů: 38

 1. 4
  0

  Mně neuvěřitelně dostává, jak všichni očividně nesnáší úklid, a to jak u sebe, tak hlavně v kuchyni! Vždyť takovej kuchař si po sobě, alespoň během vaření, přeci musí taky (alespoň částečně, aby měl kde pracovat) uklízet… a ne, že to za něj všechno pak někdo udělá (i když tady určitě mají nějakej team určenej pro tuhle „špinavou“ práci).

 2. 1
  1

  Jedinej, kdo tam umí opravdu vařit a je k něčemu jsou Russel a Nona. Trev je slizký koště, co má akorát vysoký ego, Jillian se občas chová jako malá holka, Gail je nudná a neumí se ani nijak prosadit a o Sabrině ani nemluvím, ta scenérie nakonec mluvila za vše, vaření jí sice docela šlo, ale copak může takový hysterický nedozrálý dítě vézt špičkovou restauraci plnou zaměstnanců? To by byla přece naprostá katastrofa!

 3. 0
  0

  Měl jít Trevor,když už byl tolikrát nominovaný a přesto tam je nechapu. A ještě mě štve v 35:51 překlad bitch jako teplouš.

 4. 2
  0

  konečně ta slepice vypadla..ufňukaná, hysterická, arogantní a uřvaná kráva..jestli má nějakýho chlapa tak ho opravdu lituju protože to musí být nehoráznej debil..

  1. 2
   0

   To divadýlko na závěr bylo fakt pěkný. Zvlášť když si člověk vzpomene jak se sama každýmu vyřazenýmu ještě vysmála na cestu, když odcházel ze dveří..

   1. 0
    0

    ty si nejdřív čteš příspěvky a pak teprve se koukneš na video? to se pak nediv, že narazíš na spoiler „inteligente“

 5. 0
  1

  Nemůžu si pomoct, ale fandím Trevovi – od první chvíle, kdy začal být černá ovce (no dobře, takže od první chvíle:) za mě prostě má charisma – nevim jesli je to tím hlasem jak ze záhrobí, ale něco na něm zkrátka je 🙂

  1. 0
   0

   tak fandit mu můžeš ale vyhrát to nemůže:) je tam ještě teď jen proto, že je to totálně namyšlenej a arogantní kretének..klidně bych vsadil levou kouli, že tenhle inteligent to nevyhraje..to je prostě nesmysl..vyhraje nejspíš ta tlustoprdka Nonna, kokůtek Rusell nebo ta s tim potetovanym obocim..

   1. 0
    0

    neříkám že vyhraje, ani, že je z nich nejschopnější – jen že mu fandím, protože mi je nejsympatičtější :)…samozřejmě až po Gordonovi … :)))

 6. 1
  0

  Lol, ako nič v zlom, ale keby mi niekto povedal little bitch tak by som mu ten šalat otrieskala o hlavu – aj s tym tanierom, gordon-negordon…

   1. 0
    0

    Hlavně jim smlouva zakazuje jakékoli fyzické útoky na ostatní účastníky, natož na Gordona. Takže to otřískání salátu o hlavu bys asi ve finále splácela do konce života. 😀

   2. 0
    0

    Pokud máš zdravou sebeúctu, tak se tě to právě nedotkne.

  1. 0
   0

   jako souhlasím. Motivace je jedna věc, většinou se je snaží vyhecovat, začne nadávat, ale pak je tam ta motivační složka – K čemu tu jsi? – k vaření tak sakra vař!! Ted jí řekne třikrát že je malá kurva a k tomu nic. To rozhodí každýho člověka.

 7. 0
  0

  Super emotivní díl… díky za překlad 🙂
  Gail je mi každým dílem čím dál míň sympatická… Nikdy to nevypadalo, že by do toho dávala srdce…. Sabrina sice často držkovala ale bylo vidět, že se snaží a má pro to zápal… Gail mluví ,že bude bojovat, ale ta snaha nějak nejde vidět …. Ona a Trevor akorát pořád kňučí o tom že musí začít zářit a “ příště to určitě rozjedou“ 😀 Je dva by bylo třeba vykopnout a pak už by tam zbyli ti kteří mají určitý standart… Jilian je bezkonkurenční.. Russel sice držkuje, ale umí se do toho opřít a Nona je taky šikovná… Ale Gail a Trevor tam vážně nepatří 😀

 8. 0
  0

  Proč je Trev špatnej? Hlavně že Russ a Gail se při službě opravdu vyznamenali..

  Trev to pak celkem slušně dohnal, ten kdo mu to kurvil byla Sabrina!

  Trevor for preSIDent!

  1. 0
   0

   Chápeš, že ta služba netrvá 40 minut jako jeden díl ale třeba 8/12 hodin? z toho vystříhaj ty nejzajímavější kousky a težko říct co se za tu dobu dělo..

   1. 0
    0

    12hodin opravdu služba netrvá 😀

    Trvá max 3hodiny+příprava

   2. 0
    0

    3 hodiny? heh už jsi někdy někde pracoval? ne tak nemel kraviny..

   3. 0
    0

    Pán má pravdu. Začínají tuším v 19 h a končí někdy kolem půlnoci. Je to trochu jiný typ restaurace než jsme zvyklí tady (kde je otevřeno celý den). Zbytek dne jim zabere příprava atd.

   4. 0
    0

    Americké reštaurácie sú vedené tromi spôsobmi. 1, Reštaurácia funguje celý deň bez pauzy, ako u nás alebo kdekoľvek v európe.
    2, Reštaurácia je otvorená v ranných hodinnách až do obeda (max. do 14 hodiny) kedy predávajú obedové menu, potom sa reštaurácia zavrie a chystá sa príprava na večerné otvorenie tak ako v Hell kitchen, vačšinou od 19:00 max do tej polnoci. 3, Reštaurácia funguje len na večerný spôsob, ale tých je možno tak 1 z 10.
    V hell kitchen koľko krát majú v pondelok ten test. Potom výhra-trest a vkľude majú otvorenie večerné až v stredu. Strih urobí veľa. Takže žiadne 12 hodinový šichty v Hell kitchen. Večerné otvorenie trvá max 4-5 hodín a to veľakrát gordon zavrel kuchyňu po 2 hodinách 😀 Ešte k vyhodeným kuchárom. Akonáhľe vyhodí Gordon vačší počet kuchárov alebo všetkých, naskočia do práce jeho šéfkuchári + 2 pripravený skutočný kuchári na dokončenie služby 🙂 Je to všetko len biznis celá súťaž. Ale baví ma to viac než F world 🙂

   5. 0
    0

    Morror ty seš opravdu idiot. Chápeš že tady nemakaj v restauraci celej den, ale mají jen VEČERNÍ SLUŽBU.

  1. 0
   0

   chcípáček Trev by rozhodně potřeboval trochu nakopat ty jeho kostičky..je jak malej Jarda..nechápu jak někdo může být takovej kretén..

 9. 0
  0

  Bože můj, ať už ten Trev vypadne, nechápu že tam ještě pořád je. Krom vychvalování toho jak je užasný mu nic nejde.

 10. 0
  0

  Russel při ukolech všechny moc pěkně převálcoval. Konečně odešla manipulativní herečka. Nemuzu se dočkat dalsiho dílu admin supr prace !! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *