Hell’s Kitchen 12×19

Dnes se nehraje o nic menšího než je finálová účast a na konci čeká vyřazení hned na dva soutěžící najednou. Titulky pro vás přeložil fixxer.

Předchozí díl Pekelné kuchyněDalší díl Pekelné kuchyně • Komentářů: 12

  1. 2
   0

   Taky mi finálová dvojka nesedí… Dokážu zkousnout Scotta, který se holt zlepšil a vedl kuchyni dobře, byť to vypadalo jako vlezdop… Taky je otázka, jak moc byl opravdu špatný na začátku, co bylo střihem, scénářem… Ale nesouhlasím s Jasonem. Nic moc neukázal, véct neuměl. Mou oblíbenou byla Rochelle, ale jsem spravedlivá a tak vím, že ona na finále neměla. Je přírodní talent, po zaškolení a praxi by se mohla dostat až na tu vedoucí pozici, ale teď ne. Je to asi tak – umí uvařit „podle receptu“, tj. když ví, co se má uvařit. Pak i exceluje. Má vytříbenou chuť. Ale např. měla problém, když měla jen suroviny a měla vymyslet své jídlo. V tom se ukázalo, že nemá ještě dost „odvařeno“, bohužel. Takže to vychází pro mne na finále Scott a Melanie, i když to není to nejlepší. Jako prvního bych ale vyhodila Jasona a až pak Rochelle. Škoda, že jí Gordon nenabídl nějakou praxi…

  2. 0
   0

   Tak s finálovou dvojkou nejsem vůbec spokojená, oba dva jsou ťulpasové. Scott nemá moje sympatie kvůli neskrývanému vlezdoprdelkovství, například jak v tomto díle opravoval každé jídlo, aby se zalíbil Gordonovi. Sice se vyznamenal při úkolech, ale při službách toho podělal dost, vzpomínám si například na asi 3x vrácenou rybu a mezi kandidáty na vyřazení taky stál mnohokrát.
   Jason kromě toho, že je pěkný hulvát, nemá podle mě vedoucí schopnosti a není ani dostatečně kreativní. Vše schovává za image hromového obra, což třeba k zastrašení spoluhráčů stačí, ale stačí to k získání respektu k vedení celé kuchyně? Kdybych měla restauraci, nechtěla bych, aby v ní dělal šéfa ani jeden z nich:(

    1. 0
     0

     žádný spoilers, prvně se podívej na díl a nečti si diskuzi, navíc je to hned pod videem ČERVENĚ napsané….

  3. 2
   0

   Nepřeji to ani jednomu, prostě mi nesedí ti finalisti no.

   Rochelle prostě to byl takovej anděl, taková čistá neposkvrněná duše 😀 Člověk, kterého jsem z dvanácti řad opravdu miloval nejvíc. Smůla, že nevyhraje. Ale byla to jen otázka času než vypadne, prostě ty zkušenosti podle mě jí tam chyběli. Ale se svou povahou a charakterem se ona prostě neztratí 🙂 Doufám, že se jí daří.

  4. 0
   0

   Melani uz tam podle me nemela co delat davno – akorat me z ni vzdycky boli hlava. Scott se hodne zlepsil od zacatku, takze ten mi prijde ve finale ok, ale s nim tam mela bejt Roschell.

  5. 2
   0

   Vůbec nerozumím tomu proč byla vyhozena právě Roschell. Jedinou chybou byla ta, že neuměla napoprvé vést, ale vařit uměla ze všech nejlíp. A určitě by to bylo po druhé lepší a už by věděla jak .Nebyla podlá, zlá , namyšlená .Měla přírodní talent jako jediná z nich všech, byla nejlepší.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.