Hell’s Kitchen 11×21

A je to tady. Finálová služba, kde se rozhodne o celkovém vítězi Pekelné kuchyně. Krátká příprava a rovnou do práce. Uvidíme, jak si finalisté zvládnou řídit týmy, které si sami vybrali a čí dveře se nakonec otevřou… Titulky pro vás přeložil fixxer.

Předchozí díl Pekelné kuchyněDalší díl Pekelné kuchyněKomentářů: 29

 1. 0
  0

  Takže další bloklé video to youtube je horší a horší maže co může. Možná by to chtělo nacpat ty videa někam do ruska a byl by klid.

 2. 0
  0

  Opravdu by mě zajímalo, jak chutnala ta líčka, na které měla pouhých 45 minut. Když do toho započítám přípravu, tak je to ještě míň. Tenhle sval je dost tuhý a i když ve finále dokáže být výborný, za 45 minut je to prostě kravina.

  1. 1
   0

   to by mě docela zajímalo, kdo kde pracuje a jak se vede všem účastníkům, nebyl by to špatný článek taky s odstupem řad 🙂

  2. 0
   0

   jestli je ale pravda, ze to delaji za ty prachy co jim tam slibujou, tak bych to nadobi umyvala taky 😀

  3. 0
   0

   No pokud vím (z toho co tam občas dříve zaznělo), tak jim garantují práci jen na jeden rok a pak to záleží na nich. A co se tak psalo, tak skutečně většina z nich tu slíbenou práci dostala, pokud to pak nevzdali sami. Zatím snad byl jen jeden problém, kdy vítěz/ka slíbenou výhru nezískal/a. Jak to nakonec dopadlo, to nevím.

   edit: Ajvn: vymazány možné spoilery

  4. 0
   0

   //edit Ajvn: musel jsem cenzurovat, název lehce prozrazuje vítěze a navíc je tohle přeposlední díl.

   1. 0
    0

    Ok, sorry, moja chyba, a túto stránku som objavil iba nedávno, takže… Inak, nemohli by ste prosím prekladať britskú verziu Kuchynských nočných môr? Príde mi omnoho zaujímavejšia ako tá americká s….a

 3. 0
  0

  …vyberu si někoho, kdo vždy vykročí správnou nohou… záběr na Anthonyho kotník 😀 😀

 4. 0
  0

  Díky moc za všechny překlady!!
  Teď v závěru mne překvapuje J’anel s těmi líčky… V úkolu se třese, aby hodnotitel znal líčka a vůbec je jedl a najednou se diví, že běžní kuchaři, tj. i zástupci běžných strávníků líčka nejí, nedělají je. Cindy jí přímo řekne, že u nich by si to nikdo neobjednal… Tak proč se tak chová? To si tam teď raději vezme někoho, komu bude vše jedno a tak jí vše odkejve? Zajímalo by mne, jak moc mají režií určeno, jak se chovat… prostě dělat show.

 5. 1
  0

  No az do dnesniho shlednuti jsem byl spokojen. Ze vyradi Johna a necha tam narcistickou Janel me opravdu prekvapilo. John byl podle me nejlepsi od zacatku az do konce.

  1. 0
   0

   John byl asi nejlepsi kuchar… ale jinak byl celkem zmatkar… ja mu fandim taky a cekal jsem zda mu Gordon nenabidne pri odchodu job ale bohuzel… nicmene oni si to vzdy nastrihaji jak chteji a to ze kazde predfinale a kazda soutez konci remizou urco neni nahoda 😀

  2. 0
   0

   Jon je dobrý kuchař, to se musí nechat, ale bohužel doplatil na některé věci. Za prvé, že skončil v tak hrozném týmu – fakt si nepamatuji, že by v minulosti byl nějaký tým horší (i když je pravda, že i Jon tam měl nějaké ty horší chvilky) a pak zejména na to, že propadl v jednom z nejdůležitějších testů – vedení kuchyně. Pokud se dokáže tohle naučit (pokud to v sobě má), tak jednou může sám dosáhnout na nějakou podobnou pozici o kterou se hrálo – tedy šéfkuchař.

   A myslím, že ho Ramsey zas tak úplně neodepsal, proč by mu jinak říkal, že zůstanou v kontaktu. Třeba mu časem nějakou tu dobrou práci sám dá.

 6. 0
  0

  Ahoj, prvně chci moc poděkovat za výborný překlad a pak bych se ráda zeptala, proč je ze začátku řečeno něco ve smyslu že si užijeme dvouhodinové finále, když je finále opět rozděleno na dvě části?

  1. 0
   0

   Pretoze Fox TV vysielala 2 hodinove finale, ale ripy dostupne na internete su rozdelene na 2 casti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *