Hell’s Kitchen 11×01

Popularita Pekelné kuchyně za mořem neklesá, ba naopak. A tak tato slavná soutěž vstupuje už do své jedenácté řady. Náročné úkoly, ještě náročnější provoz restaurace při večerních službách. Tím vším musí projít další, opět početnější várka nových soutěžících. Kdo všechny nástrahy zvládne nejlépe, ten získá trofej a přidá se do klubu vítězů Pekelné kuchyně. Bude to opět boj napínavý, drsný a nelítostný a kuchaři udělají všechno, aby své soupeře porazili. To se v Pekelné kuchyni už 8 let nemění a čeká nás to i letos. Titulky pro vás přeložil fixxer.

Další díl Pekelné kuchyně


Komentářů: 25

 1. 0
  0

  Robotické intro, Celine Dion, bláznivá loutka. Tahle série vypadá nadějně. První den a už se to tam mlátí 😀

 2. 0
  0

  Zajímalo by mě, kdyby vyhráli chlapi, zda by taky měli „nahatý“ sushi a co víc – Celine Dion. Já osobně bych z druhého jmenovaného asi hodil šavli.

 3. 0
  0

  Jsem jediný, komu to nejde spustit, protože: „Hell’s Kitchen Season 1…“ Účet YouTube spojený s tímto videem byl zrušen z důvodu opakovaných oznámení třetích stran ohledně porušování autorských práv. ???

 4. 2
  0

  Ta šaškárna s publikem mi silně připomíná teleshoppingy s legendárním, jedinečným a božským Horstem Fuchsem.

 5. 0
  0

  Tak tahle série začala hodně dobře! Už mám své oblíbence na každé straně a těším se na další díly. 🙂

 6. 1
  0

  21:21 – whole butter není množství (celé máslo), ale typ másla (klasické „poctivé“ z neodtučňovaného mléka)… Jinak ale díky za práci s překladem, moc si jí vážím a tenhle web mám hodně rád. 🙂

 7. 1
  1

  Jedno se nedá upřít – jak Gordon dokáže vyvolat rozruch a udělat show. Když tam vidím sál plný publika šílícího u kulinářské soutěže, říkám si, jestli je to jenom fake, nebo jestli ty lidi takhle vyvádějí doopravdy 🙂 Ta Amerika je fakt jiný svět.

 8. 0
  0

  Součástí každý podobný reality show musí být pár „WTF“ lidí.. Tak aby si pracující měli o čem ten týden do dalšího dílu povídat, a hlavně: Pár dílů to trvá, než si vyberete svýho oblíbence, a do té doby je potřeba scénáristicky nasadit pár troubů na vyhazov.

 9. 0
  0

  Konečně vydělávám, tak až se trochu vzchopím, pošlu ti něco na účet, protože si to zasloužíš.

  Díky moc! 🙂

 10. 0
  0

  To je zase sbírka exotů. Zajímalo by mě, jak je vybírají. Vždyť většina z nich evidentně neumí vařit:)

 11. 0
  0

  a už je to tady zase 😀 první služba a někomu je zase blbě, kolikrát v předchozích sériích se někomu udělalo špatně a do soutěže už se nevrátil, stejnej scénář 😀

  1. 0
   0

   Já podezírám Gordona, že tam vždycky do začátku nasadí nějakýho fake člověka a ten dělá největší hovadiny, aby byl co nejrychlejc pryč (např. ta hnusná baba, jak udělala ten hnusnou polívku, co všichni vyplivli a potom chytla tu migrénu a odvezli ji)

   1. 1
    0

    Já si spíš myslím, že ten celý výběr dělají bez něj a pak mu je hodí na krk a předveď se a udělej z jednoho z nich šéfkuchaře 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *