Next Level Chef 1×09

Next Level ChefZbývají dva díly do konce. Vypadne už dnes někdo, koho nemáte rádi? Nebo máte rádi všechny?

Heslo k videu je: gordon


Předchozí díl Next Level ChefaDalší díl Next Level ChefaKomentářů: 6

 1. 1
  0

  Skvělé, děkuji za titulky a vůbec za možnost to vidět :-)! Bezvadný díl. S vypadnuvším soutěžícím souhlasím, kdo neposlouchá mentora, nemůže se divit…. – a nebylo to poprvé. A to měl další soutěžící taky kliku.

 2. 1
  1

  Chtělo by to sem na stránky přidat nějakou funkci pro spoilery, jelikož bych nerad vyzradil něco, čím bych naštval člověka, který díl ještě neviděl.
  Každopádně jsem osobně rád, že je dnešní soutěžící konečně venku. SPOILER: Ten člověk chtěl snad sabotovat celou soutěž včetně porotců 😀 .

  1. 3
   1

   Toho se neboj. Komentáře jsou od toho, abysme v nich probírali aktuální díl. Nejdřív se člověk má podívat, a pak komentovat. Každopádně mě tá káča štvala dost dlouho. Na nervy mi šlo hlavně její přehrávání a hraní si na „chudák holčičiku, co se vážně snaží“ a věčný tlačení na city.

   1. 2
    1

    Máš recht…. mentorka ji upozorní na nevhodnost té konkrétní omáčky, ona na ni kouká bez výrazu a pak brblá do kamery, že tu skvělou omáčku udělá, že to „nějak dopadne“, že „bude doufat“…. No to mi vyrazilo dech. Vůbec poslední dobou působila vždy, jak když nevnímá vůbec okolí a to nejen mentory. A pak se „divila“, že to neklaplo, případně si jakoby nadávala, že to měla udělat líp…. Ne, tohle bylo jediné možné řešení. Ona by ani tu výhru – mentorství – nevyužila, když už ani teď je nebyla schopna vnímat a poslouchat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *