MasterChef 9×18

MasterChefByl jsem na svém streamu požádán, abych už nepsal ty spoileroidní popisky, tak k tomuhle dílu nic nepíšu. Takže propašování odkazu splněno, spoilery vynechány a vy můžete koukat. O titulky se postarala Kamča.

Předchozí díl MasterChefaDalší díl MasterChefaKomentářů: 10

 1. 5
  0

  Někdy mi přijde, že tam zůstávají ti, kteří mají nejlepší vyřídilku a ksichty na kameru. Bowena už nemohu vystát. Na kameru to rozjede jako Amík – samý falešný úsměv, gesta. Ale při vaření je nečitelný jako hodně Asiatů a jede si podle svého, i když mu radí porotci. Při soutěži byl extrémně pomalý. Někdy by bylo fajn, kdyby po soutěži týmů vyřazovali podle výkonu jednotlivců,zvlášť, když jsou tam v týmu jen 3 a je tudíž vidět, jak kdo dělá.

  1. 2
   0

   Bowen je klasická herečka, co jede podle všech možných šablon a klišé. Moje řeč. V dalším díle to bude hezky vidět myslím.

 2. 1
  3

  Tak jsem už byla natěšená jak Samantha vypadne (aspoň už bych neslyšela to protivné „Tohle vařím svému sesterstvu“) a ono zase nic -_- Ale to bylo jasné, že tam nenechají jednu holku a 4 kluky, to by zase feministky v USA nepřežily 😀

 3. 1
  0

  Neco mi rika ze samantha a Bowen budou ve finale:D..takovy nadrzovani uz je trosku mimo..kazdopadne z teto 5 nevim nevim..asi na na césara neni nikdo takovy Wow jak v predeslych epizodach…

 4. 4
  1

  přestává mě to bavit,
  až přiliš přehání…

  „umíráme hlady“ a vaří pro snoby co nikdy hlad nepoznali
  kdyby byli apson upřímný a řekli „nudí se tu“

 5. 8
  0

  Děkuji za překlad. Tyhle části ze kterých jsem udělal gify, tak byly neodolatelné 😀

  13:44 –

  14:23 –

  //edit Ajvngou – odetd muzes pridavat odkazy na gif, png a jpg a zobrazi se.

  1. 2
   0

   Hehe super, děkujeme! Upřímně, ten druhý gif, jak Gordon pokýval na Cesara, mě rozsekal a ukápla mi slzička, když jsem to titulkovala… 🙂

 6. 10
  2

  Tady si podle mě zasloužila Samanatha aby vypadla. V restauraci absolutně mimo a ty dezerty teda taky celkem katastrofa… Farhan je taky neměl bůhvíjaký, ale podle mě to rozhodně nebylo horší než u Samanthy. Aspoň, že šéf Aaron se ukázal jako formát.

  1. 4
   4

   Podle mě to udělali schválně aby ve finále zbyl každýmu porotci jeden soutěžící :-/ . Nebo prostě co není podle Gordona (jako jedinej dezert se Farhanovi nepovedl) , tak ten automaticky vypadává. Jinak souhlas, Samantha měla vyřazovací test rozhodně horší, když Aronův dezert byl prý nejjednodušší ze všech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *