MasterChef 9×18

MasterChefByl jsem na svém streamu požádán, abych už nepsal ty spoileroidní popisky, tak k tomuhle dílu nic nepíšu. Takže propašování odkazu splněno, spoilery vynechány a vy můžete koukat. O titulky se postarala Kamča.

Předchozí díl MasterChefaDalší díl MasterChefaKomentářů: 10

 1. 7
  0

  Někdy mi přijde, že tam zůstávají ti, kteří mají nejlepší vyřídilku a ksichty na kameru. Bowena už nemohu vystát. Na kameru to rozjede jako Amík – samý falešný úsměv, gesta. Ale při vaření je nečitelný jako hodně Asiatů a jede si podle svého, i když mu radí porotci. Při soutěži byl extrémně pomalý. Někdy by bylo fajn, kdyby po soutěži týmů vyřazovali podle výkonu jednotlivců,zvlášť, když jsou tam v týmu jen 3 a je tudíž vidět, jak kdo dělá.

  1. 2
   0

   Bowen je klasická herečka, co jede podle všech možných šablon a klišé. Moje řeč. V dalším díle to bude hezky vidět myslím.

 2. 2
  3

  Tak jsem už byla natěšená jak Samantha vypadne (aspoň už bych neslyšela to protivné „Tohle vařím svému sesterstvu“) a ono zase nic -_- Ale to bylo jasné, že tam nenechají jednu holku a 4 kluky, to by zase feministky v USA nepřežily 😀

 3. 1
  0

  Neco mi rika ze samantha a Bowen budou ve finale:D..takovy nadrzovani uz je trosku mimo..kazdopadne z teto 5 nevim nevim..asi na na césara neni nikdo takovy Wow jak v predeslych epizodach…

 4. 6
  1

  přestává mě to bavit,
  až přiliš přehání…

  „umíráme hlady“ a vaří pro snoby co nikdy hlad nepoznali
  kdyby byli apson upřímný a řekli „nudí se tu“

 5. 8
  0

  Děkuji za překlad. Tyhle části ze kterých jsem udělal gify, tak byly neodolatelné 😀

  13:44 –

  14:23 –

  //edit Ajvngou – odetd muzes pridavat odkazy na gif, png a jpg a zobrazi se.

  1. 2
   0

   Hehe super, děkujeme! Upřímně, ten druhý gif, jak Gordon pokýval na Cesara, mě rozsekal a ukápla mi slzička, když jsem to titulkovala… 🙂

 6. 11
  2

  Tady si podle mě zasloužila Samanatha aby vypadla. V restauraci absolutně mimo a ty dezerty teda taky celkem katastrofa… Farhan je taky neměl bůhvíjaký, ale podle mě to rozhodně nebylo horší než u Samanthy. Aspoň, že šéf Aaron se ukázal jako formát.

  1. 4
   4

   Podle mě to udělali schválně aby ve finále zbyl každýmu porotci jeden soutěžící :-/ . Nebo prostě co není podle Gordona (jako jedinej dezert se Farhanovi nepovedl) , tak ten automaticky vypadává. Jinak souhlas, Samantha měla vyřazovací test rozhodně horší, když Aronův dezert byl prý nejjednodušší ze všech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *