Masterchef 8×01

MasterChefLetí to, letí to… Už 8. řada MasterChefa! A právě probíhá casting na 9. V minulých řadách jste byli zvyklí, že soutěžící v konkurzu vaří svá vlastní jídla. Teď je to ale jinak. Porotci MasterChefa pro ně totiž přichystali úkoly, kde získá zástěru ten lepší. O překlad se postarala Kamča.

Další díl MasterChefa • Komentářů: 11

  1. 1
   2

   Díky za překlad, už jsem se nemohla dočkat :-). Tedy za černoška s vytesaným úsměvem, ta mi dává… Doufám, že brzy vypadne. Nějak mne ani nepřekvapilo jídlo od té vesnické ženské. Zabít křupavá kachní prsa omáčkou, to bylo do nebe volající!! Bylo mi hned jasné, že jede domů…. Ono už z ukázek to vypadalo, že má možná chutné jídlo, ale kreativita na talíři je jí cizí – prostě to tam kydne a žerte :-D.

    1. 0
     1

     Hele lidi, co kdyby jste se přestali vyjadřovat jako vydláci? Ti lidé mají jména, co používat třeba je? Ta černoška, ta venkovanka, no prostě tady Východní Evropa, chjo.

  2. 2
   0

   Vím už jedno, do Mobelixu fakt nepůjdu…….Dneska se mne bude zdát… o posteli za 6 tisíc a nějaké šeredné kouli za 59 :-D. To bude krušná noc

  3. 12
   0

   Super! Už jsem se nemohl dočkat další série! Akorát ta reklama je stejně otravná, jako Christina Tosi 🙁

   1. 7
    2

    Vám neříká nic Adblock? Všichni si tu furt jen stěžujete, přitom si to můžete sami opravit asi zhruba za 30s…

    1. 4
     9

     Řešilo se to tu už několikrát, ale stejně to zmíním. Je skoro až sprosté si zapnout Adblock, když je stránka zdarma a jediný příjem tvoří právě reklamy. Pár lidí tady má hromadu práce s překladem a udržuje všechna videa (i z minulých sérií a jiných pořadů) funkční. Je tedy základní lidskou slušností, pokud takovou stránku využívám, si ten Adblock (tady) vypnout.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..