MasterChef 7×19

MasterChefHurá, hurá, je tady finále. kdo si odnese titul a k tomu vlastní kuchařku se čtvrtmilionem dolarů? Naši nehynoucí snahu s překladem můžete ocenit zde.

Předchozí díl MasterChefaKomentářů: 13

 1. 3
  0

  podle mě byl zdaleka nejlepší terry, ale aspoň sem nebyl nasranej s tím kdo vyhrál z těhle třech. Díky za překlad

 2. 9
  0

  Fandila jsem Brendi a to proto, že se v soutěži nejvíce posunula a dokázala, že na to má. Schaun byl dobrý, ale strašně namachrovaný a přehrával. David by u mě vyletěl dříve, po tom co vyváděl během soutěže, neuměl se chovat a krotit své emoce. Bylo to takové americké….chápete co tím chci asi říci.

 3. 9
  0

  Shaun mi bpl od začiatku veľmi nesympatický, David na to, že sa údajne živí ako profi hráč pokeru nedokázal ovládať emócie (ako sakra vyhráva v kartách?) a Brandi je síce milá, ale to klišé o dievčine z malomesta….A Joe a Graham teda veľmi chýbajú! Ale vďaka za preklad 🙂

 4. 3
  0

  Tato řada se mi celkem líbila. Neříkám, že nebylo jasné kdo to asi vyhraje, Shaun byl velkým kandidátem snad v každé epizodě. Ale na druhou stranu se choval jako dítě, jak se promluvilo o matce, hned brečel a to že mu odešel otec je sice smutná příhoda, ale nemusel to matlat kolem pusy každej díl před kamerou. Jemu jsem to nepřál, jeho povaha a sebevědomí bylo na mistrovské úrovni. Hold tento Masterchef mě zajímat určitě nebude.

 5. 10
  2

  Podle mne měli předem jasno (a to už několik řad) – bude to Shaun, když to vysloveně nepo… V této řadě mi vadilo některé hodnocení, které bylo jasně řečené tak, aby byl pak jasný výsledek, že dotyčný vypadne, nebo půjde dál… a bylo jedno, jak to jídlo ve skutečnosti chutná, vypadá. Jednou jim vadí „jednoduchost, prvoplánovost“ jídla, jindy (např. teď u dezertu ve finále) to vypíchnou jako velkou přednost :-(. Po soutěžících chtějí, aby ukázali něco ze sebe, něco, co „jsou oni“. Když Brendi udělá kukuřičné madlenky, dělá jídlo z jihu atp. tak to vytýkají. Někdy někomu posměšně Gordon pohaní takové to máznutí na talíři, jindy to vychválí do nebe… Prostě show.. Fandila jsem Brendi a myslím, že měla vyhrát. Její celkové menu bylo uděláno nejlíp – neměla vysloveně nedostatky a tvrdím, že jí madlenky pohaněli schválně, aby mohli zdůvodnit výhru Shauna. Christina mi předtím nevadila, ale v této řadě a ve finále už byla fakt na pěst…
  Děkuji za překlady!!

  1. 7
   0

   Jo jo už od toho hlavního chodu bylo jasne že to vyhraje on. a navíc ho celou řadu vychvalovali, jedine co nechapu je co tam dělal David, po tolika zklamáních a jeho vybuších…no asi očekavali že vybuchne i ve finále aby bylo co sledovat.

 6. 11
  0

  Hrozně mi vadí, jak se ti soutěžící neustále opakují. Brandy v každé druhé větě říká, že do toho chtěla dát své jižanské kořeny, Shaun neustále kalkuluje s city a tím jak mu umřel otec a David pořád opakuje jak do toho dal všecchno. A kdo do prdele ne? Je to finále. Musím říct, že pro mě ta soutěž ztratila na lesku, soutěžící mě nezaujali a na konci mi bylo úplně jedno kdo to vyhraje. Krom toho mě neuvěřitelně vytáčí už jen pohled na Christinu, nevím proč, ale nemůžu jí vystát, zdá se mi falešná, neupřímná a namachrovaná. Už to prostě nemá smrnc, napětí a sympatie prvních serií.

  1. 1
   1

   Pravda. Ten uplakanej máminčin mazánek mě už neskutečně s..l. A u Christiny mám stejné pocity.

  2. 1
   1

   Taky jsem si rikal, ze u Brandi bylo vzdycky divny, kdyz se obcas stalo, ze v nejakym „rozhovoru“ nezminila, ze je z Kentucky 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *