MasterChef 7×14-15

MasterChefDvojdíl, takže skoro hodina a půl zábavy a dobrého jídla.O překlad se postarala Kamča a Ajvngou.7×15:

Předchozí díl MasterChefa Další díl MasterChefaKomentářů: 8

 1. 2
  0

  Dobrý dvojdíl. Jen podle mě celou soutěž trochu shazuje to, že vyřazovací testy jsou zaměřené na množství jídla, které je třeba udělat. Ve finále to končí třemi podprůměrnými dorty, které vypadají, jako když je už někdo jedl. Fakt bych se nezlobil, kdyby množství ubrali nebo naopak přidali čas. Ať to vypadá, že se dívám na prestižní soutěž.

 2. 2
  0

  to je nahraný.. ten nathan přitom omdlení.. i já bych to zahrala líp.. zdá se mi že se předtím než spadl dokonce podival kam padá.. 😀

 3. 3
  0

  Jak mám k.rva věřit tomuto vaření, že není celý seiál nahraný jen pro oko diváka a vše není předem dané? Kdo doháje vybírá ty přitroublíky ( omlouvám se ) do toho vaření? Jak může projít castingem kluk, který se sesype při větším zatížení a stresu? A to nemyslím jen v tomto díle? To je pořád ,, nikdy jsem s tím nepracoval, v životě jsme to neviděl ,, a najednou vymlasknou jídlo úplně stejné jako špičkový kuchaři i když to vživotě neviděli? Vždyť ten Nathan v jednom díle sám řekl Gordonovi, že nikdy nevařil rýži a neví jak se vaří? Co to k.rva je? Jak říkám, na pobavení jako komedi dobrý… ale věřit se tomu, že se všichni chovají normálně nedá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *