MasterChef 2×18

Odpočítávejte se mnou… Pouze dva díl do konce. To bude finále! Dnešní MasterChef nijak zvlášť nevybočuje od toho, na co jste zvyklí, ale přesto budete se zatajeným dechem sledovat týmový i vyřazovací úkol, takže si k tomu nezapomeňte aspoň namazat chleba a jdeme na to.

Předchozí díl MasterChefa Další díl MasterChefaKomentářů: 17

  1. 0
   0

   Hned zjistím problém…
   Už to vidím… Opravím. není to jenom u tohoto dílu.
   Opraveno – pokud je stále nevidíš, pusť si díl v jiném prohlížeči, nebo vymaž mezipaměť prohlížeče (FF – nastavení, soukromí – vymazat nedávnou historii)

  1. 1
   0

   Ty debile nenapsal jméno když už meleš,pouze „kráva“ to může být kdokoliv,za druhé nechápu logiku toho,nejdřív projet diskuzi bez shlédnutí dílu,logicky se v diskuzi budou lidi bavit o aktuální epizodě a co se v ní stalo,že a hlavně ty blbečku si přečti ČERVENÝ řádek pod videem,první větu a teď můžeš jít nadávat akorát tak do zdi ty koště

 1. 4
  0

  Konečně ta kráva vypadla. Ona je takový pokrytec, fuj dělá se mi z toho jejího chování zle. Nadává na Christiana, ale sama má máslo na hlavě. Něco jako ve smyslu – zloděj kříčí chytťe zloděje – takže díky bohu. Teď by mohl vypadnou ten hulvát Christian a byl bych nadmíru spokojen s finálovou dvojcí.

 2. 0
  0

  Jor je prostě nejlepší. I když je to dobrý, tak jste to posrali. Samozřejmě bez úsměvu. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *