MasterChef 2×15

Znalým gurmánům netřeba vysvětlovat, ale pro vás ostatní chci jenom dodat, že surf & turf je v Americe jídlo, které kombinuje plody moře s masem. Setkáte se i s výrazem býčí srdce, což je druh rajčat (více zde). Pokud jde o Foie gras, utíkejte na českou Wikipedii. Nakonec už zbývá jenom vysvětlivka Benovy poznámky, že jeho iniciály jsou B. S., což je zkratka pro bullshit = kecy.

Předchozí díl MasterChefaDalší díl MasterChefaKomentářů: 10

 1. 2
  1

  Joe mi na začátku připadal jako arogantní blb, ale postupem času zjišťuju, že je to skvělá osobnost, to jak dává nabídky určitým lidem, kteří si to podle něj zaslouží, to je opravdu úctyhodné, opravdu, klobouk dolů 🙂

  1. 1
   4

   Nechapu, co ti to da, kdyz napises koment, kdo vypadne… Mozna ti to nedochazi, ale nekdo se omylem muze podivat koment pod videem a uz je ta radost o neco mensi. Radsi napis, ze ti je lito toho, kdo vypad, ze si mu fandil a co ja vim, ale ne jmeno.

  2. 1
   5

   Přesně tak, nechápu co to sem píšeš a vyzrazuješ to d*bile!!! Otevřu stránku s videem a první co vidím je tenhle koment u toho, hned jsem měla díky tobě z celýho dílu h*vno!!!

   1. 9
    0

    V komentářích se může řešit, co se v tom dílu stalo. nejdřív se podívej a pak si čti komentáře.

  1. 5
   0

   To jo. Chápu záběry na značku kuch. studia, nožů apod., ono to vybavení pár milionů stojí, ale ty jeho slogany rádoby zasazené do konverzace…to je síla. :-)) Zlatej umělec mistr Horst Fuchs!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *