Kitchen Nightmares 7×07

Zayna Flaming Grill je taková rodinná restaurace, kterou vede především paní Fayza s klasickým názorem, v Kitchen Nightmares velmi častým, že čerstvé jídlo rovná se čerstvě uvařené a následně i zamrazené. Ani rodinní zaměstnanci na tom nejsou nejlépe a hádky s Fay jsou na denním pořádku. Jde o dvojdíl, takže dnes vás čeká jenom to „nejlepší“ z prvního dílu. Druhý zase za týden.
 

Předchozí díl Kitchen NightmaresDalší díl Kitchen NightmaresKomentářů: 12

 1. 0
  0

  v prekliku na další díl je chyba – opravte si link lebo na konci je p=49870 ale má byť p=4987

  a vďaka za skvelú robotu 🙂

 2. 0
  0

  Zdravím a díky za videa a překlad.
  V PC to spustím v pohodě, ale v iOS mi nefungují titulky.
  Dá se s tím něco udělat, aby to šlo i na „jablku“?
  Ještě jednou dilky a ať se daří!

 3. 0
  0

  I po sedmi sériích to člověka stále překvapuje, jak někteří lidé prostě dokážou být vylízaní v palici. Nejradši bych vždycky vyrval celý monitor, načež bych s ním mlátil do zdi a řval: „Jděte s tím už do zadečku.“

  Vážně bych rád někdy chtěl vidět jak to funguje v nějaké restauraci. Přece nakoupím čerstvé jídlo, uvařím nějaké normální jídlo a to ti lidé prostě musí zákonitě ocenit. Nevím, copak oni to po sobě nikdy neochutnají? Což to nevidí jakou sračku prostě na ten talíř servírují? Netvrďte mi, že prostě jí v životě nikdo nevrátil jídlo. A ona prostě tomu dodá korunku tím, že řekne, tohle se mi stalo poprvé.

  Nevím. Buď si to představuji moc jednoduše a restaurační průmysl je fakt divočina nebo prostě Bůh ví. Člověk z toho začíná být fakt frustrovaný.

  1. 0
   0

   Být tam já, tak normálně odcházím. Takhle mi čumět do jídla pořád a tvářit se pohledem ala „Zabiju tě když ti to nebude chutnat!“ 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *