Kitchen Nightmares 6×15

Chappy’s… Kajunská restaurace s dalším z dlouhé řady tvrdohlavých a namyšlených majitelů a šéfkuchařů v jedné osobě, kteří mají silné řeči o svém jídle, ale jak už to tak bývá, Gordonova inspekce to vidí jinak. Titulky pro vás přeložil Pavel Rotschein. P.S. Pokud je zde nějaký znalec, mohl by nám v komentářích vysvětlit, jaký pojem (zda vůbec nějaký) se používá pro „blackened“ (v titulkách „tmavený“), což znamená obalení masa v černé směsi koření (pepř atd…), které potom po usmažení chytne ono černé zabarvení.

Předchozí díl Kitchen Nightmares Další díl Kitchen NightmaresKomentářů: 31

 1. 0
  0

  Ten výraz byl už v nějakém předchozím díle-myslím, že se jednalo o cibuli. Tehdy bych to nahradila českým: zkaramelizovat. V případě masa bych asi spíš volila termín opéct nebo orestovat… Ale anglicky neumím- tak jen hádám. 🙂 Termín na černo- to se používá u nás pro staročeskou úpravu kapra.To je vlastně pečený kapr s černou omáčkou z povidel, perníku, rozinek a mandlí. Takže tady mi moc nesedí.

 2. 4
  0

  Jen takový menší update: Restaurace je zavřená, z důvodů, které byly vyjmenovány na konci dílu (staré menu, debilní čepice, hrubé chování). Dokonce poskytl rozhovor časopisu, ve kterém tvrdí, že Ramsey zničil jeho restauraci. Viz.

 3. 1
  0

  Tady se dobre hodi veta kerou rekl Pohlreich v jednom ano sefe. Bylo to neco ve smyslu: „Stoupne si tam jako mistr sveta v kilometrovy cepici a mysli si, ze vsichni padnou na prdel.“ A na tohohle namyslenyho pritroublyho belovlasyho kokutka to sedi vyborne 🙂

 4. 0
  1

  já to nechapu..zacinam mit pochybnosti jestli to s tou kontrolou mrazaku atd. neni nahrany..kdybych si prece pozval do svoji restaurace jednoho z nejlepsich kucharu tak tam prece nenecham roky stary a rozkladajici se roztekly sracky obalovany v plisni..to ty pitomci zadny dil kitchen Nightmares nevideli? hmm nebo za to dostali zaplaceno..“pekne vam to tu zaprasime kvuly sledovanosti ale dostanete tucnej honorar a jeste vam tu restauraci vysperkujeme:)“

  1. 0
   1

   Spíš si myslím, že jakmile se někdo přihlásí tak se štáb jede podívat na místo a pokud shledá, že je vše OK tak je nevyberou a pokud najdou bordel tak jim řeknou, že na to nesměj do natáčení sáhnout viz. například Ano šéfe. Štáb se jede podívat na místo a ptá se jak spolu lidé vycházejí, jestli tam sou nějaké neshody a podobně. Tam kde je to ok pak nenatáčí 😉

 5. 1
  0

  Tak tento dil byl narez. Jinak jsem typoval, ze tohodle blba nezlomej a stalo se. Nepochopim.
  Beru ze nemusi s Gordnem souhlasit, ale vratit se zpatky k tomu, co uz nefungovalo chce velkou tvrdohlavost.
  Kdyby se pustil jinou cestou, beru, ale stareho psa asi novym kouskum nenaucis.

 6. 0
  0

  Vždycky mě nejvíc dostanou ženské, které mají míst obličeje botoxovou masku a myslí si, že snad pak vypadají mladší.
  Jinak se mi jídelna líbila víc předtím, než Ji Ramsayho tým spravil. Samozřejmě bych oddělala takové ty karnevalové serepetičky, ale vypadalo to tam útulně. Po Gordonově úpravě to byly bílé zdi, tmavý nábytek a nepohodlné lavice..

  1. 0
   0

   ona má sice botoxovou masku, ale jinak je docela příjmená a alespon se o sebe stará a je upravená.. Je to příjmenější, než nějaká ženská co si ani neumeje vlasy a chodí jak hastroš a to je bez plastiky..

  2. 0
   0

   To není botox nebo nejen ten. Je to nepovedený lifting + plastika nosu a vytetované obočí, tedy kromě jiného. Ale na p. Zagorovou zatím nemá, spíš vypadá jako transsexuál.

 7. 0
  0

  4:30 – mannequinn bych přeložil spíš jako figurína… je divný říkat „manekýn“, když je to ženská.

  1. 0
   0

   Tohle bylo moc. A to pominu, ze pescovegetarian jen nehorazna blbost. Vegetarian neji maso. Tecka. 🙂

  2. 0
   0

   Vegetarián, vegan, makrobiotik, fruktarián, laktovegetarián… to znám. Ale pescovegetarián, to jsem v životě neslyšel. Tak jsem rád, že jsem si díky KN rozšířil obzory. 😀

   1. 0
    0

    u žádného dílu mi nejde zvuk, ale na ntb je vše zaplé a na jiných int.str. zvuk jde bez problémů

 8. 1
  0

  Nechápu,když někdo dostane šanci,možnost být uspěšný a vydělávat. se na vše vys….
  Vážně je to ješitností.mužským Egem nebo……

  1. 0
   0

   chudák Chappy se začal cítit trošku přebytečný – celej život vařil, vypěstoval jsi nějakou image, a pak se najednou musí smířit s tím, že jeho vaření už je out a nikomu nechutná a že nadále nebude vařit „svoje jídlo“, ale jídlo, které bylo přetvořeno podle někoho jiného – nelze se divit, že přišel o půdu pod nohama, o něco, v čem si věřil. Né každý má ty koule na to, přizpůsobit se nově nastalým situacím, vytěžit z nich něco pro sebe, a nedržet se zuby nehty starých zažitých pořádků, jen proto, že je na ně tak zvyklý. Svym způsobem je to chudák.

   1. 0
    0

    Chudák je jeho žena, ne Chappy. Opravdoví borci z oboru se do takové pozice nikdy nedostanou, protože se nikdy nepřestanou učit. Jestli se někdo něco naučí a myslí si, že si s tím vystačí až do důchodu, je naivní. O bordelu v lednici nemluvě. Mě ho líto není. Spíš jeho ženy, která evidentně chápala, která bije a změnu si přála.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *