Kitchen Nightmares 3×05

Restaurace Lido di Manhattan vede 28letá majitelka a nedostatek zkušeností a slabý personál ji táhne ke dnu. Má tento podnik šanci na úspěch? Titulky pro vás přeložila Kamča.

Předchozí díl Kitchen Nightmares Další díl Kitchen NightmaresKomentářů: 6

  1. 1
   1

   Přesně. Gordon umí být herečka a udělat scénu i z prkotiny. Na druhou stranu se zeptal, jestli může zastavit výdej.

 1. 0
  0

  Hanka: JJ, ten samý šéf Scott. Točilo se to v Manhattan Beach, což je jedna z částí LA. Zřejmě byl poblíž 😉 🙂 Tahle holčina se ze svých chyb poučila a myslím, že pokud by jí kuchaři udělali totéž ještě jednou, už je zpět do kuchyně nepustí.

  Honza: Já se zase nemohla dokoukat na díl z Flamangos (3×02), tam mě hrozně vytáčel negativismus té majitelky (nesnáším modrou… nesnáším lososa… vrrrr) 😀 už jsem ho kdysi viděla, ale včera jsou ho prostě musela vypnout, protože mě vytáčel ten její přístup!

  V tomhle díle měla mladá majitelka značnou výhodu, jako jedna z mála se nebála jakýchkoliv změn – v 3×02, ta na všechno jen brblala (i když bezdůvodně).

 2. 0
  0

  Ahojte ta ženská mě neskutečně leze na nervy, tenhle díl nějak nedávám a věřte to je vůbec poprvé ať bylo natáčení kdekoliv, musel jsem to zastavit.. UF

 3. 0
  0

  Šéf Scot? Není to ten, co byl několik sérií v HK?

  To jako myslí ta holka vážně, že byla z nich zklamaná? Kdybych já měla restauraci a kuchaři mi odešli uprostřed služby, teda lépe řečeno po 1,5 hodiny čumění a téměř nic nedělání, tak bych byla neskutečně nasr*ná! A první věc, kterou bych udělala, by bylo najít nové kuchaře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *