Hotel Hell 3×04

Přichází dohra z předchozícho ostrého dílu Hotelu Hell. Vypamatuje se Karan Townsendová, majitelka Town’s Inn? Je vůbec možné takový pekelný hotel napravit? Gordone, předveď se!

Předchozí díl Hotel HellDalší díl Hotelu HellKomentářů: 7

 1. 5
  0

  Nejvíc ze všeho mě rozčilovala ta bloncka, co po hotelu bloumala beze smyslu, čmárala si po zdech a otravovala hosty. Té majitelky mi začalo být líto, protože ji zatlačili někam, kde nechtěla být, ale bloncka mě štvala do samého konce.

 2. 6
  1

  Paní mi připadala, že v něčem jede… :-). A ta kámoška byla taky výživná zvlášť v 1.části.
  Díky za překlad!!

 3. 1
  0

  Ta paní je tak mimo realitu, že nevěřím, že ten nastavenej směr udrží. Ale díl byl výživnej, to jo…

 4. 12
  2

  Ten hysterický černoch je dobrý – prý potřebuje NOVÉ vybavení. Jasně, to, že hranolky plavou ve špinavé vodě, je zapříčiněno starým vybavením (jak pištěl: „že tu vody NIKDO nevyměnil“ – ehm, kdo to měl vyměnit???), to, že trouba se čistila před rokem, je taky o novém vybavení….Samozřejmě, majitelka je čúza špinavá, která určitě nedovolí vyhodit smradlavé maso (ten bordel v lednicích jde za ní), ale ona platí zaměstnance a co by měl tak kuchař dělat (mimo vaření), než se starat o čistotu v kuchyni, kór pokud má k tomu pomocnou sílu. Děs.

  1. 1
   0

   Jo ta scena od nej s tim vybevenim byla takova cela strasne divna, jak hodne spatne nahrany, spatne provedeny a bez obsahu..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *