Gordon’s Great Escape 1×03

Závěrečný díl první série (druhá má díly čtyři) se opět odehraje v Indii. není úplně tak vybroušený jako 1×02, ale pár nezapomenutelných scén se jistě najde. Já jsem si z indické série vzal hlavně to, že pokud bych tam někdy jel, tak jedině s Gordonem. Příště se Gordon vydá do jihovýchodní Asie a už rovnou říkám, že kulinářské speciality Indie jsou proti asijským slabý odvárek.

Předchozí díl Gordon's Great Escape Další díl Kitchen NightmaresKomentářů: 7

 1. 0
  1

  To měl jako ve scénáři? Nevěřím, že by byl tak omezený. Vlastně právě naopak, tak si říkám, že by si ani scénáristům nedupnul na patu? No nic.
  A když už píšu, ač k dabovanému videu, tak.. Bych bys by bychom byste by.. největší slabina čechů, za poslední týden a kus, co tu sjíždím titulkované epizody, nebyl den, kdy by se to nevyskytlo špatně:)

  1. 1
   0

   Musíš mluvit konkrétně. Čas a díl. Mimoto jsem si musel přečíst tvůj komentář třikrát, abych pochopil, co se snažíš říct.

  2. 0
   1

   Nejsem rýpal, co by se snažil opravovat, tak to dohledávat bohužel nebudu. Jsem rýpal, co se snaží jen poukázat, neb samotnému to bývávalo milé, když mi nějaký rýpal pomohl zbavit se nějaké takové neřesti:)
   To se mi stává často, bohužel této neřesti jsem se zbavit nedokázal, spíš je to horší, když už se rozjedu:(:)

   1. 1
    0

    To je mi líto. Musí být těžké žít s vadou tak silně zasahující člověku do běžného života, jako je dysgrafie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *