0 0 hale už se na KN vyser a radši šetři chutě na Masterchefa.. KN je furt o tom samém a už je to nuda. Odpovědět
Vubec Ajvne, dojed to, delas to dobre ! At ti to dlouho vydrzi 🙂 Diky
Zbývá jenom pár dílů, určitě to dojedu.
hale už se na KN vyser a radši šetři chutě na Masterchefa.. KN je furt o tom samém a už je to nuda.