Rozhovor se střihačem MasterChefa

Pozor, pozor! Scalex (někteří jej jistě znáte z komentářu na tomto webu) narazil na střihače naší velmi oblíbené kulinářské reality MasterChef a udělal s ním rozhovor. První díl rozhovoru najdete ZDE a druhá část je ZDE. Vyborně, pane Scalex!Komentářů: 13

  1. 0
   0

   Díky moc za článek. Jak jsem si ho tak četla, tak mi jen potvrdil to co jsem si zejména po konci té poslední série myslela. Jasně chápu, že je to jen, když to tak vezmu reality show, která staví sice na vaření, ale asi to není ten nejhlavnější prvek. Ale na druhou stranu si říkám jestli to pak má šanci i dál. Zatímco v prvních třech sériích se jim to dařilo celkem dobře skrýt a člověk měl pocit, že to fakt může vyhrát každý, letos to bylo až příliš zjevné kam to směřuje.

 1. 0
  0

  Díky moc za zveřejnění. Většinu z toho, co střihač prozradil o zákulisí MC jsem tušil, ale bylo sympatické „slyšet“ to od někoho, kdo se na show přímo podílí. Je to show, a je udělaná účelově, aby ždímala emoce, a je fajn vidět pod pokličku, navíc rukama jednoho z tvůrců.

 2. 0
  0

  Sice nic noveho, ale presto diky, je dobry to mit takhle pokupe potvrzeny, me by akorat zajimalo finale, proc je vzdycky zena-muz, to musi plnit kvoty nebo se proste boji on sledovanost kdyby tam jedno pohlavi chybelo?

 3. 0
  0

  Děkuji za článek; často jsme si pokládali otázku, jak moc je kontinuita děje v tomto pořadu ovlivněna střihem.

  1. 0
   0

   Bohužel, web Panáčka vždy při večerních eventech VyVolených na pár hodin zbuchne 8^( (resp. při silném přetížení je na pár hodin vypnut) – v nejbližších dnech se chystá přesun na výkonnější hosting. Takže článek existuje, ale bude přístupný zase až později.

 4. 0
  0

  Opravdu to není fake? Zdá se mi, že toho řekl až moc, i když většina by se dala i docela odvodit. Takhle by mohl přijít o práci i díky popisu těch detailů, co dělal…

  1. 0
   0

   Fake to opravdu není. On to původně nebyl takovýto rozhovor, je to dlouhodobější debata, kdy jsme si dopisovali o pořadu – já jako velký fanoušek, on jako spolutvůrce – a já z toho pak sestavil ten rozhovor. U dvou věcí mě požádal, abych je do textu nedával a tak tam nejsou. (a nejde v nich o nic zásadního, akorát by to právě pro něj asi mohlo znamenat potenciální problémy)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..