Ramsay’s Best Restaurant 1×08

Blížíme se k závěru. Dnes je to o španělské kuchyni a dvou kvalitních restauracích: Fino Fitzrovia a El Pirata De Tapas, vedená nekompromisní šéfkuchařkou. Jde o poslední bitvu podniků a příště už se začne hrát o finále.

Předchozí díl Ramsay's Best RestarurantDalší díl Ramsay's Best RestaurantKomentářů: 11

 1. 0
  0

  obdivuhodna kucharka ta Nivies, az je to sexi 🙂 uzasna zenska, ktora je oddana svojej zalube a uziva si to. vidiet u nej zvlastnu kombinaciu rozstrzitosti, zodpovednosti a perfekcionizmu 🙂

 2. 0
  0

  prosim vas,nemohli by ste nieco urobit s Hells kitchen 8-9.diel….. nejak sa to neda spustit……..diky…….

 3. 0
  0

  Je smutný, když se sejdou dvě hodně kvalitní restaurace, jako teď, a jedna musí vypadnout, a když v některých dílech stály obě restaurace docela za nic.

 4. 0
  0

  Tak poprvé jsem se v odhadu na vítěze nettrefila. Nejspíše uškodil ten číšník bez zájmu a talentu

 5. 0
  0

  Opět velmi kvalitní restaurace a s výběrem plně souhlasím……..ovšem Omar je taky dobrej týpek.Udělat takový jídlo v rozhodující bitvě chce opravdu zručnost…..klobouk dolů

 6. 0
  0

  Opět jen souhlas s výběrem. Za sebe se musím přiznat, že zatímco v té první bych si nevěděla co si vybrat, jestli rybu nebo to úžasné pečené selátko, obě vypadaly úžasně, v druhé bych měla spíše opačný problém, co si vybrat, abych to vůbec jedla. Ve finále bych snad ani to druhé jídlo nechtěla. Přiznávám, že nepatřím k lidem, kteří oceňují tyto části prasete, tedy prostě je nejím. I když mě trochu překvapilo, že i ve Španělsku podobně jako u nás jsou schopni při vaření zužitkovat téměř celé prase. Myslí, že to řada kuchyní neumí.

  1. 0
   0

   To by mě zajímalo, jestli si teda někdy jedla např. líčka, nebo nožičky. Je to naprosto fenomenální, narozdíl od kotlety je tam spousta tuku a šlach, které se rozpustí a maso je pak plné chuti, zatímco kotleta, není ani zdaleka tak skvělá. U nás se taky dřív zužitkovávalo celé zvíře, než to zničil komunismus. Já s výběrem restaurace vůbec nesouhlasím.

 7. 0
  0

  Grandiózní závěř před semifinále. Do poslední chvíle jsem nevěděl kdo vyhraje, bylo to totiž hodně vyrovnané. Trochu je mi líto El pirate, jsou taky opravdu hodně dobří. Teď už se jen těšit na semifinále.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *