Komentářů: 18

  1. 0
   0

   S největší pravděpodobností ne. Nejsou překladatelé a prioritu má dospěláckej MasterChef. Následuje Pekelná kuchyně.

 1. 0
  0

  Fascinuje mě, kolik lidí si myslí, že je to hraný. Jeďte někdy do USA, ti lidi přesně takoví jsou, u nás je to přehrávání nebo rovnou póza, oni se tak vyjadřují běžně 😀

 2. 0
  0

  To je mi ale parádní načasováníčko. V nedělu nám tady skončily titulky k juniorovi a dneska nám začíná další řada dospěláckýho vaření, hihi… 🙂 🙂

 3. 3
  0

  Opět děkuji titulkářům za skvělou práci.
  Obě holky šikovné, ale Addison mi byla o hodně sympatičtější, tak jsem vítězství přála jí.
  Jsem zvědavá, jestli ještě někdy přizve Gordon Ramsay ke spolupráci Christinu Tosi, když si dovolila oponovat mu při hodnocení finálových jídel:)

 4. 4
  5

  tohle už je tak moc strojené i už od těch dětí! Což je tak smutné, že mě to ani nebaví sledovat už.

 5. 11
  4

  No myslim, ze vitezka byla zvolena po pravu 🙂 celou soutez jsem ji drzel palce, takze to bylo spravedlive !!!!:)

  1. 7
   3

   A ty názory bereš kde, ty vidláku? Na rozdíl od Adison není Avery namyšlená holka. Adison je tak sebejistá, až to bouchá dveřma. Namistrovaná. Avery mi přišla skromnější a přesto vařila skvěle! A sami porotci říkali, že bylo těžký mezi nima vybrat, jak byly dokonalý a vyrovnaný.Tak proč ji urážíš? Jsou to obě vynikající kuchařky. Jen Adison byla víc na očích. A to se, Bohužel, dost počítá.

   Mimochodem, chtěla bych vidět vařit Tebe. Říkají mi, že jsem dost dobrá kuchařka, ale všechny ty děti toho uměj tolik, že se až stydím. V jejich věku mě máma ani nepustila do kuchyně. Jsou úžasní!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *