MasterChef 8×18

MasterChefDoják, doják, doják, ale taky vaření, vaření, vaření! O překlad se postaral Walome.

Předchozí díl MasterChefa Další díl Pekelné kuchyněKomentářů: 13

  1. 0
   0

   Si myslím, že za cca dva roky to tu máme taky.. Tohle přesně jsem si říkala u té nevidomé vítězky, když měla na sobě hroznou halenku s ptáčkama.. a voila – za dva roky v Orsay a všude jinde..

 1. 5
  0

  Ten týpek už tam dobu neměl co pohledávat. Od začátku fandím Jasonovi, jeho talíře vypadají neskutečně, tak doufám, že vyhraje! Díky za titule a za tenhle web, léta už je mi tím nejlepším společníkem! <3

 2. 1
  0

  Dino je fakt ujetej cvok, ale minimálně jeden co vypadl, se tam držel jako blecha v kožichu (nebudu pána J jmenovat:-) )

 3. 5
  5

  Stále čekám až vypadne ta hrozně arogantní Eboni a ono pořád nic :-/ . Asi to vypadá, že se dostane až do finále. Všichni mý favoriti už jsou venku a kvůli této soutěžící mám chuť něco rozmlátit 😀 . Pořád to její mávání prstem s vyšpulenými rty, grrrrr!!!!

 4. 5
  1

  No sláva… Taky jsem se nemohl dočkat, až půjdou… 🙂
  Ten začátek byl ale děsný, 10 minut se dá bez obav přeskočit. Ale dostala mě ta jména dětí – Treasure a Symphony. To je od rodičů pomsta… Díky bohu za klasická česká jména. V Americe už fakt neví, co by…

 5. 3
  1

  Taky pro mne vypadli ti, které jsem si přála vidět venku a to už nějakou dobu. Už se nemusím dívat na vyceněné zuby…., z kterých mne chytala křeč :-). Příště by mohl vypadnout Jason. Asi nejvíc držím palce Cate, ale Dino je taky správný pošuk.
  Děkuji za překlad a titulky!!

 6. 2
  0

  Díky za titulky. Oba dva si to zasloužili, po tom co předvedli. Čtyři kola před koncem soutěže se už nesmí dělat takové školácké chyby. Tady se už počítá každá malá chybička, myslím si, že tam zůstali ti nejlepší. Bude to zajímavé, kdo půjde příště. Tipuji, že to bude Jamson.

 7. 7
  0

  Ha! Konečně! Na tohle vyřazování jsem čekala celou dobu! 😀 Ovšem komu budu přát od příště, aby vypadl, to netuším, protože už tam zůstali jen moji oblíbenci. 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *