MasterChef 8×07

MasterChefTýmový úkol v kvalitní restauraci vyhmátne nedostatky několika kuchařů a ve vyřazovacím testu dojde na ostrá slova, a jak se říká, někdo si prostě „nevidí do huby“. O překlad se postarala Kamča.

Předchozí díl MasterChefa Další díl Pekelné kuchyně • Komentářů: 12

  1. 0
   0

   byl v ní skrytý potenciál dnes to bylo vidět a tak ji to snad u AArona vyjde .. každopádně mi nevadí, že je pryč ale na ničem z toho nezáleží jelikož beztak NEWTON vyhraje

  2. 1
   1

   Díky za překlad. Zajímavý souboj. Tedy v tom, kdo v něm nakonec zůstal… Ženská, u které čekám, kdy jí zuby vypadnou ven, nebo ji chytne křeč a už pusu nezavře a ženská, která mi grimasami připomíná mima Pierota… Jak ta může vybírat dluhy, ledaže se nad ní dlužníci smilují, když natáhne moldánky…, jinak to nevidím. Jinak jsem konečně viděla, jak vypadá zavřená pusa plná zubů :-). Osobně by mi nevadilo, kdyby vypadly obě, ale takhle to je přeci jen spravedlivější.

  3. 3
   0

   Umím si představit finále Jason vs. Dino. mým favoritem je Jason.

   A ano, to pivo bylo na 100% Pzeň :-).

  4. 2
   0

   Říkejte mi puritán, ale nejedl bych nic od člověka, z kterýho rukou visí na několika místech odloupnutý kůže. Rly? To si nemůže vzít něco s rukávem, když se loupe jak cibule?

   1. 0
    0

    Toho jsem si nevšimla vůbec, o kom je řeč? (Sledovala jsem na malý obrazovce, takže mi takovýhle detaily unikly, bohudík 😀 )

   2. 1
    0

    zase tak moc se neloupala, ale v minulých dílech bylo vidět, jak je spálená. Prostě to jen přehnala se sluníčkem, to se holt stane. A chtěla bych vidět tebe, jak si do té rozpálené kuchyně bereš dlouhej rukáv jen proto, že ses spálil a ted se trochu loupeš… :-p

   1. 0
    0

    Je to plzeň, ale etiketu neznám, ani to nevypadá na retro. Každopádně ty kopie, co si dávají Pilsner nebo jeho variace do názvu se neobtěžují s logem Plzně (města) na hrdelní etiketu. Tak nevím.

  5. 5
   0

   Volejte sláva a tři dny se radujte! 🙂
   Jinak mým oblíbencem (a favoritem) je Jason. Miluju ten jeho zápal pro věc.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.